Kas vyrams nepatinka oralinio sekso metu

Vyrai dievina oralinį seksą, tačiau būna akimirkų, kurios gali viską apversti aukštyn kojom. Taigi, oralinio sekso metu vyrai nemėgsta, kai…

Moteris dantimis užkliudo penį. Penis – pati jautriausia vyro kūno dalis, todėl vargu ar atsiras nors vienas vyriškis, kuriam tai patiktų.

Kuomet moteris burna glamonėja penį taip, lyg iš karvės bandytų išmelžti pieno. Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi daugumą iš jų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.

Kuomet moterys susikoncentruoja tik į oralinį seksą ir pamiršta visas kitas kūno vietas. Dauguma vyrų labai susijaudina, kuomet oralinio sekso metu moteris liečia krūtinę ar pilvą, o ypatingai sėklides.

Kuomet oralinio sekso metu moteris ištisai tyli. Galbūt ir keistai skamba, nes oralinis seksas ir pokalbiai – nelabai fiziškai įmanomas dalykas, tačiau kartais vertėtų padaryti pertraukėlę ir papasakoti vyriškiui, kokį malonumą jūs patiriate bučiuodama jo kūną. Iš tiesų užtektų vos kelių “nešvarių žodelių” ir jo širdis imtų plakti dar greičiau.

Kuomet moterys išspjauna spermą. Tai – labai intymi problema. Dauguma vyriškių jaučiasi įžeisti, jei moteris ima ir išspjauna jų spermą, tačiau moterų šioje situacijoje smerkti nevertėtų. Geriau prieš oralinį seksą išsiaiškinti vienas kito poreikius ir susitarti, kur vyras turėtų pabaigti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis