Vaikinų išpažintys: po šito – jokio sekso!

Merginos savo išpažintį jau atliko (gali paskaityti čia), o dabar eilė - vyrukams! Jei turi savo istoriją, būtinai pasidalink ja su mumis!


_loadQuiz(17454);

„Per draugus susipažinau su viena mergina. Į pasimatymus vaikščiojome daugiau nei mėnesį ir jokio sekso. Vieną vakarą išgėrėme nemažai alkoholio, jau numoviau jau kelnaitės, patenkinau liežuviu ir palanavau pereiti prie normalaus sekso, o jinai man pareiškė, kad yra nekalta ir savo nekaltybę saugo, bet petingas ir oralinis jai tinka. Nei vesti jos, nei laukti sekso iki vestuvių aš tikrai nesiruošiau“ - Vitoldas.

„Iš klubo namo grįžau su nerealaus grožio mergina. Bent jau man tuo metu taip atrodė. Užkišau rankas jai už kelnaičių, o ten – tankus miškas, pro kurį net sunku prasibrauti. Mano noras iškart dingo“ - Romas.

„Mano draugė buvo gerokai išgėrusi ir nusprendė padaryti man oralinį. Šiek tiek giliau paėmus penį į burną visas skrandžio turinys pradėjo veržtis lauk. Nuo to lauko oralinio padauginę nepraktikuojam“ - Simas.

„Klube sutikta mergina pakvietė mane pas save į namus. Buvau su draugu ir pasakiau, kad negaliu jo palikti. Jai tai nepasirodė problema – kuo daugiau, tuo geriau. Kažkaip trintis su geriausiu draugu užpakaliais man nesinorėjo...“ - Vaidotas.

„Mano draugė matyt nusprendė paeksperimentuoti ir mane nustebinti, todėl sekso metu netikėtai įkišo pirštą į mano užpakalį. Dar labai ilgai kiekvieno sekso metu jausdavausi įsitempęs ir neprarasdavau budrumo“ - Atsargus.

„Mano žmona ne iš tyliųjų, bet kai būdama viršuje pradėjo rėkti „užjodyk mane negyvai“, negalėjau nesijuokti“ - Arnas.

„Su mergina iš vieno vakarėlio seksas buvo nerealus. Bet kai ryte atsibudęs pamačiau jos numestas ant žemės kelnaites, prie kurių buvo priklijuotas įklotas, net supykino“ - Donatas.

„Mylėjomės tamsoje, o mergina neįspėjo manęs, kad jai mėnesinės. Kai po visko nuėjau į vonią nusiprausti ir pamačiau kraujuotą penį, vos širdies smūgio negavau“ - Dainius.

„Turėjau tokią pažįstamą, su kuria kartais susibėgdavom tam reikalui. Vieną kartą jinai manęs paklausė ar nenorėčiau pabandyti analinio. Kas atsisakytų? Viskas vyko nelabai sklandžiai, o lubrikanto neturėjom, todėl mergina atnešė margarino. Sakė – efektas tas pats. Nežinau, gal ir tas pats bet aš neišbandžiau“ - Olegas.

„Mano buvusi mergina lovoje nebuvo labai išradinga. Iš pradžių bandžiau pats kažkaip rodyti iniciatyvą, lengvai užsiminti, kad darosi nuobodoka mylėtis tik misionieriaus poza. Vieną dieną tiesiog jos paklausiau, kame reikalas. Jinai pasakė, kad šuniuko poza ir panašiai galiu dulkinti visokias kur***, o jinai – normali mergina. Hm... Tikiuosi jinai susirado tokį patį normalų vaikiną“ - Karolis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis