Merginų išpažintys: didesnės gėdos gyvenime nebuvau patyrusi

Mano dienos


Susitikau su savo simpatija modernaus klubo terasoje. Vilkėjau seksualius drabužius, todėl buvau įsitikinusi, kad vaikinas neteks žado. Pasvajok! Jis nesustodamas malė apie save. Norėdama subtiliai atkreipti jo dėmesį, nutariau seksualiai prisidegti cigaretę, jos galiukas kaipmat jau slidinėjo tarp mano raudonai dažytų lūpų. Tik nesupratau, kodėl visi kreivai į mane sužiuro, kai pradėjau rankinėje ieškoti žiebtuvėlio. Kodėl niekas nepuola pridegti cigaretės? Negaliu patikėti! Kur džentelmenai? Tik žybtelėjusi ugnelė man parodė, kad vietoj cigaretės tarp lūpų laikau tamponą! Net savimyla simpatija prunkštė, o aš maniau, kad jis nemato nieko, išskyrus savo atvaizdą veidrodyje.


Vienam gale ugnelė


Pirmajame kurse buvau įsitikinusi: cigaretė merginos rankose atrodo labai kietai. Lyg įrankis vaikinams kabinti. Kartą vakare klube traukiau vieną cigaretę po kitos ir mėčiau žvilgsnius į žavų vaikiną. Įtraukiu dūmą, išpučiu, sužaibuoju akimis ir vėl traukiu dūmą, kol galop jis priėjo... prie mano draugės. Ir pasakė: “Daili tavo draugė, bet rūko kaip kaminas.” O tada nuėjo. Pasijutau bjauriai. Et, vienam gale ugnelė, kitam — kvailelė. Nuo tol neberūkau.


Svaiginamos žemumos


Kartą klube prie manęs priėjo žavus jaunuolis. Maniau, tuojau pakvies šokti, deja, jis pakuždėjo į ausį: “Tavo liemenėlė labai labai žemai.” Skuodžiau į tualetą susitvarkyti. Pasirodo, liemenėlė atsisegusi, viena pusė nusmukusi iki juosmens, o petnešėlė styro ties užpakaliu. Kai grįžau iš tualeto, vaikinas vis dar juokėsi. Mulkis.


Atvira simpatija


Kruopščiai ruošiausi vakarėliui, kur turėjo dalyvauti mano simpatija. Nusipirkau žavią suknelę subtilia iškirpte (na, man taip atrodė). Įspūdžiui sustiprinti pasitelkiau liemenėlę, pakeliančią krūtinę (nors manoji ir taip nemaža). Rezultatas? Vaikinas, kuriam simpatizavau, mano vulgariu įvaizdžiu nesusižavėjo. Akis badanti iškirptė tapo viso vakarėlio juokelių tema. Pamačiusi vakarėlio nuotraukas supratau, kad stipriai persistengiau. Nuo tol pamėgau kuklesnes sukneles, vyrų atvira krūtine nebegundau. Banalu, bet, deja, tiesa — vyrus labiau žavi paslaptis.


Šaltos sutiktuvės


Mano vaikinas gyvena kitame mieste. Penktadienį jis paskambino ir džiugiu balsu pranešė gavęs paaukštinimą bei didesnį atlyginimą (įsivaizduojate — šiais laikais!). Žinojau, kad jis ketina mane aplankyti, todėl puoliau ruoštis sutiktuvėms. Nupirkau šampano, lovą papuošiau balionais, įgriuvau tarp jų ir laukiu šaunuolio. Praėjo pusvalandis. Vienais apatiniais darosi vėsu. Palindau po antklode, išgėriau šampano... ir užmigau. Pabudau, kai vaikinas slinko į kambarį tepaluotas ir piktas — pakeliui sugedo automobilis. Griuvo į lovą praspardęs balionus ir užmigo. Man norėjosi tik verkti!


Ištirpusi kantrybė


Vaikinas iš darbo grįždavo pervargęs. Mylėdavomės vos kartą per savaitę, nes dėl patiriamo streso darbe mylimasis teisinosi negalintis daugiau apie nieką galvoti — tik apie finansines ataskaitas. Nusprendžiau, kad reikia pakurstyti aistras. Vakarop išsitiesiau ant sofos pasipuošusi rausvais apatiniais, apsidėliojau šaldytomis braškėmis, kai kurias kūno vietas net pagardinau purškiamąja grietinėle, o mano mieliausiasis įžengė į butą, dėbtelėjo į mane nuskriausto šuniuko žvilgsniu, kažką sumurmėjo ir užsidarė vonios kambaryje. Taip įsiutau, kad netrukus ir išsiskyrėme. Nenoriu gyventi su depresuojančiu tipu. Maža to, nuo tada nekenčiu braškių!


Meilės nuodų virėja


Aš galiu, — pasakiau sau ir pradėjau ruošti vaikinui romantišką vakarienę. Kitaip tariant, meilės sesiją į vyro širdį — per skrandį. Pamiršau pasakyti, kad prieš tai esu tik šildžiusi maistą mikrobangų krosnelėje. Nusprendžiau debiutuoti folijoje kepta žuvimi. Receptas pasirodė nesudėtingas. Nusipirkau turguje kažkokios žuvies ir paruošiau šedevrą. Bent jau man taip atrodė. Kišau jį draugui mažais kąsneliais, jis nesipurtė. Tačiau maždaug po valandos, kai susiglaudę burkavome, pasijuto blogai. Pradėjo vemti. Nubėgo namo vaistų, nes aš nieko neturėjau. Netrukus paskambino jo mama ir paaiškino, kad mano ruošta žuvis buvo sugedusi. Neįsivaizduoju, kaip tai galima nustatyti per atstumą, bet... romantiškas vakaras baigėsi. Vaikiną mama paguldė į lovą, girdė vaistų ir manęs nė iš tolo neprileido.

Užstrigę reikalai


Su draugėmis pasitariau, kaip sugundyti vaikiną. Jos tikino, kad be viliotinio skambant seksualiai muzikai neišsiversiu. Dailių apatinių mano spintos stalčiuose netrūksta, o štai muzika tapo problema. Kompiuteris sugedo, namie liko tik senas garsajuosčių magnetofonas. Aparatas pretenduoja atsidurti kokiame nors šaltojo karo laikų muziejuje, tačiau moku juo naudotis. Suradau lyriškos klasikinės muzikos ir įjungiau. Viskas gerai — groja. Įjungiau ir pradėjau nusimetinėti drabužius. Vargeli: vaizdas su garsu sutapo — velkami marškinėliai įstrigo ties viršugalviu, o magnetofonas tuo pat metu pradėjo valgyti garsajuostę. Apsikvailinau juodai. Vaikinas pamanė, kad ketinu parodyti jam monospektaklį. Irgi kvailys.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis