Kelintą valandą mylėtis, norint patirti stipriausią orgazmą

Galbūt prieš kokį šimtmetį apie seksualinį gyvenimą niekas nebūtų drįsęs garsiai prabilti, tačiau šiais laikais informacijos intymiais klausimais apstu: internetas mirguliuoja patarimais, o ir žurnaluose netrūksta straipsnių kaip, ką ir kodėl turėtum veikti lovoje.


Intymaus gyvenimo tyrinėjimų atliekama vis daugiau, tad mokslininkai jau dabar tau gali atsakyti į tokius, regis, keistokus klausimus, kaip kiek kartų per savaitę mylėtis ir kuriuo paros metu tai geriausia daryti. Ir jei manei, kad atsakymas į pastarąjį klausimą yra „bet kada“, tuomet tu ne viena - mes irgi taip manėme. Pasirodo, iš medicininės pusės atsakymas neteisingas.Vitaminus ir maisto papildus gaminančios kompanijos Forza Supplements užsakymu buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 1000 lytiškai aktyvių žmonių. Gautus duomenis išnagrinėję ir apibendrinę mokslininkai pateikė kiek netikėtas išvadas: geriausias laikas seksui - 7.45 val. ryto! Greičiausiai būtent tuo metu tu dar vis trini užsiemiegojusias akis prieš veidrodį... O vietoje to geriau vartytumeisi lovoje su mylimuoju.


Mokslininkai tikina, kad geriausias laikas seksui - 45 minutės po to, kai prabudai. Tad jei iš lovos išsiriteni 8 valandą, mylėtis vertėtų 8.45 val. ir t.t. Būsi pakankamai energija ir gerai nusiteikusi, po nakties pailsėjęs kūnas ir protas leis labiau atsipalaiduoti ir lengviau patirti orgazmą, o sekso metu išsiskiriantis hormonas endorfinas garantuos gerą nuotaiką visai dienai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis