9 dalykai, kuriuos lovoje daro pasitikinti savimi moteris

Nereikia būti gražuole, kad būtum nepakartojama lovoje. Tik kažkodėl dauguma moterų to vis dar nesupranta! Patikėk, jeigu moki vyrą kaip reikiant įkaitinti, jis tikrai nepastebės nei rinkelės ant pilvo, nei kitų smulkmenų, kurios tau taip trukdo!

Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos lovoje daro savimi pasitikinčios moterys. Ir, patikėk, vyrus tai kaip reikiant užveda:


1. Ji žiūri į akis. Juk akių kontaktas ir šiaip gyvenime labai svarbus, o ypatingai sekso metu. P.S. tikriausiai visi vyrukai sutiks, kad vienas seksualiausių dalykų, kuomet moteris pažvelgia tiesiai į akis darydama oralinį. Pabandyk!


2. Ji moka iš savęs pasijuokti. Kas sakė, kad seksas visuomet turi būti rimtas? Juk pasitaiko tikrai kuriozinių situacijų, kurios verčia nurausti! Kodėl iš to nepasijuokus?


3. Ji nebijo eksperimentuoti su žaisliukais. Ir su žaisliukais, ir su pozomis, ir su naujomis vietelėmis... Seksas gali niekada nepabosti, jei tik turėsi entuziazmo ieškoti kažko naujo ir dar nepatirto.


4. Ji nebijo masturbuotis. O kaip kitaip pažinti savo kūną?


5. Ji leidžia jam stebėti. Ar kada nors esi bandžiusi masturbuotis prieš vyrą? Jei ne, tiesiog privalai tai pabandyti! Tai toks jaudinantis procesas jums abiems...


6. Ji moka pagirti savo vyrą. Nejaugi tavęs pačios nejaudintų, jei mylimasis sakytų, kokia tu nereali lovoje? Tavo vyrukui komplimentai ne mažiau svarbūs, nei tau pačiai!


7. Ji nebijo rodyti iniciatyvos. Atsikratyk įpročio laukti, kol tave mylimasis bandys įsitempti į lovą! Bent retkarčiais parodyk, kad tu nori jo čia ir dabar!


8. Ji nebijo atvirų pozų. Tai, kas tau atrodo pernelyg atvira ar net vulgaru, vyrams atrodo neįtikėtinai seksualu. Jie nori matyti kuo daugiau, todėl nustok kompleksuoti ir galvoti, kaip viskas ten atrodo iš šalies!


9. Ji šypsosi. Tau juk malonu, jūs gerai leidžiate laiką, o šypsena – tai nebylus komplimentas!


Na, kiek pliusiukų sau uždėjai ties šiais punktais? Jeigu perskaičiusi šį sąrašą supratai, kad lovoje tave valdo kompleksai, imkis veiksmų! Niekas nesako, kad turi imti ir kardinaliai pasikeisti, juk tai tikrai nėra labai paprasta. BET. Pabandyk viską daryti palaipsniui – kiekvieną savaitę į savo seksualinį gyvenimą įtrauk po vieną punktą. Pavyzdžiui, pradžiai pasistenk nustoti bijoti akių kontakto, vėliau pereik prie komplimentų... Po truputėlį išdrąsėsi ir netgi masturbavimasis vyro akivaizdoje ar pačios atviriausios pozos tau kels ne stresą, o beprotišką susijaudinimą.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis