N-18: kraują kaitinančios idėjos blogoms mergaitėms

Rami, švelni, rūpestinga, kiek drovoka... Gal vyrai ir nori, kad būtume tokios kasdieniame gyvenime, bet tik ne lovoje! Ir mes turime tau keletą karštų idėjų! Žinoma, jeigu tokie žaidimėliai tau visiškai nepriimtini, neverta vaidinti ir apsimetinėti tuo, kuo nesi tik dėl jo. Bet šiek tiek „pipiriukų“ intymų gyvenimą turėtų tik pagerinti.

* Sekso metu apžiok patį jo piršto galiuką, švelniai krimstelėk, tuomet apžiok pirštą iki pat galo ir lėtai ištraukinėk jį iš burnos. Na, tu tikriausiai ir pati supranti, ką visa tai primins. Patikėk, jo susijaudinimo lygis kaip mat šoktelės iki padangių!

* Uždraustas vaisius – saldžiausias, tiesa? Vakarieniaudama su juo restorane ar kokioje kitoje viešoje vietoje, kur yra daug žmonių, paimk jo ranką ir perbrauk ja per intymią savo vietelę. Patikėk, jo fantazija tuoj pat įsisiūbuos!

* Kodėl nepabandžius sekso valdovės vaidmens? Ant nuogo kūno užsidėk pavasarinį paltuką ir liepk savo brangiausiajam daryti tai, kas tave įkaitintų. Pasisemti idėjų gali iš Agnet Provocateur reklamos, kurią rasi čia.

* Pasodink jį ant kėdės, pririšk rankas prie turėklų ir žaisk su juo tol, kol jis nebegalės ramiai išsėdėti savo vietoje. Neskubėdama atrišk jo rankas ir lyg niekur nieko seksualiai nužingsniuok link miegamojo. Dabar jau metas labai audringam ir įsimintinam seksui!

* Kai tavo vyrukas žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, apsižerk jį kojomis, suimk už plaukų, atlošk galvą ir beprotiškai aistringai įsisiurbk į jo lūpas. Nepamiršk gundančių kūno judesių, imituojančių seksą. Netikėtumai užveda kur kas labiau, nei suplanuotas seksas.

* O kaip tau tokia idėja: kai mylimasis patogiai sėdės foteliuke ir žiūrės televizorių, apsižerk jį atsukusi nugarą , tačiau kūną pakreipusi šiek tiek į šoną, kad neužstotum ekrano. Paimk jo ranką ir pradėk jaudinti savo intymiąją vietelę. Joks vyras negali likti tam abejingas!

* Paprašyk, kad jis nulakuotų tavo kojų nagučius, o pati apsivilk mini sijonėlį ir... netyčia pamiršk kelnaites. Patikėk, abejingas šiam vaizdeliui jis tikrai neliks.

* Pasiūlyk jam pasižiūrėti porno filmą, bet neleisk liestis nei prie savęs, nei prie tavęs. Vargu, ar filmą jam pavyks pažiūrėti iki galo, bet pasistenk bent kažkiek pasipriešinti jo norams, kad seksualinė įtampa dar labiau išaugtų.

* Oralinio sekso mėgėjos būtinai turi išbandyti žaidimą „karšta – šalta“. Pasiimk leduką ir pasidaryk karštos arbatos. Gurkštelėk arbatos, kad tavo burna sušiltų ir apžiok jo pasididžiavimą, o tuomet atšaldyk burną leduku ir... Vis nauji pojūčiai intymiausioje jo kūno srityje kaip reikiant įkaitins.

* Nori pamaloninti jį oraliniu seksu? Pamiršk lovą: pasodink jį ant kėdės, pririšk rankas prie turėklų ir pirmyn! Nepamiršk akių kontakto – tai labai įaudrina.

* Apsivilk ilgus marškinėlius (jis tikrai nesupyks, jeigu pasiskolinsi iš jo spintos), kojines iki kelių ir... pamiršk apatines kelnaites. Kiekvienas tavo pasilenkimas tvarkantis namus jam bus kaip mažytė labai jaudinanti dovanėlė.

Tai – tik keletas pasiūlymų, galinčių šiek tiek paįvairinti tavo intymųjį gyvenimą. Nebijok bent retkarčiais eksperimentuoti!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis