5 būdai, kaip sustiprinti jo orgazmą

Nori, kad tavo mylimojo orgazmas būtų dar intensyvesnis, nei įprastai? Siūlome tau išbandyti keletą paprastų, bet veiksmingų patarimų!

Atitolink finalą. Rinkis pozą „moteris viršuje“ - tokioje padėtyje vyrui sunkiau patirti orgazmą, nes situciją kontroliuoji būtent tu. Kai jausi, kad orgazmas artinasi, suspausk penį ranka ir tęsk aktą. Tiesa, šis metodas labiau tinka didesnių pasididžiavimų savininkams arba tuo atveju, jei viskas baigiasi oraliniu seksu.


Prisitaikyk prie jo ritmo. Artinantis orgazmui, vyro judesiai pagreitėja. Prisiderink prie jo tempo, kad pasipriešinimas būtų mažesnis, o įsiskverbimai dar gilesni, ir jis patirs nepakartojamą malonumą.


Įtrauk savo raumenis. Kai pajusi, kad malonioji pabaiga tavo vyrui jau visai čia pat, įtempk intymios vietelės raumenis, kad penis būtų labiau apspaustas ir padidėtų trintis.


Rinkis spontanišką seksą. Neplanuotas ir greitas seksas padovanoja kur kas daugiau emocijų, nei įprastas mylėjimasis prieš miegą ar pabudus ryte. Na, o jei ir vietą tam pasirinksi pakankamai ekstremalią - gerokai stipresnis orgazmas bus garantuotas.


Spustelėk jo slaptą vietelę. Moterys turi tašką G, o vyrai - nedidelį plotelį tarp sėklidžių ir išangės. Prieš orgazmą pirštais spustelėk šį tarpelį ir įsitikinsi, kad tai tikrai viena iš jautriausių jo kūno vietų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis