Trys Zodiako ženklai, kurių gabumų lovoje tikriausiai nepamirši

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savų privalumų. Šį kartą - apie tris aistringiausius, lovoje galinčius priversti aiktelėti ir iš malonumo, ir iš nuostabos!

SKORPIONAS

Apie jį! Lėtos glamonės - ne jam. O štai aistringas ir grubokas seksas - visai kitas reikalas! Skorpionai mėgsta „imti“ moterį staiga, tarsi daugiau niekas neegzistuotų - tik ji, vienintelis jo aistros objektas. Kuri moteris nenorėtų pasijausti pačia svarbiausia? Su šiuo Zodiako ženklu pamiršk lovą. Jam reikia iššūkių, adrenalino, kažko, kas paverstų seksą nepamirštamu prisiminimu. Balkonas, kuriame yra tikimybė būti pastebėtiems smalsių kaimynų, palangė ar ežero pakrantė – tiesiog tobulas variantas nepamirštamiems seksualiniams įspūdžiams. Aistringam greitukui puikiai tiks ir tvirtas stalas ar palangė.

Apie ją! Ji išradinga ir linkusi eksperimentuoti. Kad ir kiek vyras būtų patyręs sekso srityje, Skorpionė tikrai ras kuo nustebinti. Ji nori, kad seksu partneris mėgautųsi taip pat kaip ir ji, o jos mėgavimasis prilygsta ekstazei. Tai pats seksualiausias Zodiako ženklas. Ji vadovaujasi tik instinktu ir niekas jos neįtikins, kad seksas – tai tik jogos pratimų sistema. Moteris Skorpionė viešumoje gali atrodyti kaip tikra ledi, tačiau miegamajame ji tampa patvirkusia meiluže. Skorpionė nenurims, kol nepasieks savo. O neretai ji nori kur kas daugiau nei vyras gali jai duoti, tačiau ji žino kaip tai pasiimti.

Su kuo labiausiai dera lovoje? Puikiai tinka Mergelės, Vėžiai, Žuvys ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Vandeniai ir Liūtai. Skorpionai laikomi pačiu seksualiausiu Zodiako ženklu ir jiems reikia antrosios pusės, kuri palaikytų ir suprastų jų seksualines užgaidas.

Aistringiausia sekso poza šiam Zodiako ženklui


ŽUVYS

Apie jį! Mėgstančioms eksperimentus, Žuvų ženklo vyrai - tobulas variantas. Jokių kompleksų, jokių tabu ir, regis, nenuslopinamas seksualinis apetitas. Tik nebijok jam parodyti, ko pati nori, antraip rodyti iniciatyvą vienam jam gali greitai pabosti. Lovoje jis ištvermingas, bet šiek tiek nekantrus: nori išbandyti kuo daugiau, kartais nepagalvodamas apie savo antrąją pusę. Vis dėlto, jei aiškiai leisi jam suprasti, kas tau patinka ir ko tau reikia, jis pasistengs patenkinti tavo poreikius.

Apie ją! Ji puikiai išmano kaip elgtis miegamajame, žino sekso subtilybes ir retai kada ištaria „ne“. Ji atsipalaidavusi, todėl malonumą patiria nuo pačių įvairiausių sekso žaidimų. Žuvims seksas - vienas iš esminių santykių elementų, tačiau jos nepamiršta ir jausmų. Ji greitai susijaudina, o erotinės scenos iš televizorių ekranų ar panašaus pobūdžio romanai kartais įkvepia Žuvis atkartoti visa tai realiame gyvenime. Jos aktoriniai gebėjimai padeda įtikinamai reikšti savo erotinius jausmus ir tokiu būdu sužadina vyro seksualinį apetitą. Jeigu jo svajonės sutaps su jos – laukia nepakartojama naktis!

Su kuo labiausiai dera lovoje? Puikiai tinka Skorpionai, Liūtai, Jaučiai, Vėžiai ir Ožiaragiai. Mažiausiai tinka Avinai, Šauliai, Mergelės ir Svarstyklės.

Aistringiausia sekso poza šiam Zodiako ženklui


AVINAS

Apie jį! Miegoti su juo – kažkas panašaus į vaikščiojimą minų lauku, kai negali žinoti, kas tavęs laukia kitame žingsnyje. Jis visuomet pasiruošęs, todėl baksnoti pirštu į nugarą ir raginti tikrai neprireiks. Jis – sekso entuziastas, eksperimentatorius, pasiruošęs parodyti tau tai, ko galbūt dar nematei. Draugauji su Avinu? Nusiteik naujovėms, pasiryžk atsikratyti kompleksų, nes šiam vyrukui „tabu“ sekse praktiškai neegzistuoja.

Apie ją! Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės. Jai tiks viskas: ar tai būtų galinė automobilio sėdynė, ar sofutė ofise, ar kambarys viešbutyje. Kai Avino ženklo moteris užvaldyta geismo, ji nekreipia dėmesio į aplinkos detales. Jeigu suranda tinkamą seksualinį partnerį, ji būna nepasotinama ir labai išradinga. Jei moteris Avinas negaus norimo seksualinio pasitenkinimo, ji paprasčiausiai išeis. Avino ženklo moteris vadovaujasi požiūriu „nenori – nereikia“. Ji turi pernelyg daug galimybių savo seksualinio poreikio patenkinimui, kad imtų nerimauti dėl apatiško meilužio. Užtai pasiryžusiems eksperimentuoti ši moteris tikrai nepasakys „ne“.

Su kuo labiausiai dera lovoje? Puikiai tinka Avinai, Svarstyklės, Šauliai, Dvyniai ir Vandeniai. Mažiausiai suderinami su Žuvimis ir Ožiaragiais. Avinas ir Šaulys sudarytų aistringą ir emocionalią porą, o Liūtas pridėtų pasitikėjimo savimi.

Aistringiausia sekso poza šiam Zodiako ženklui


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis