Merginų išpažintys: neįsivaizduojate, ko jis norėjo lovoje...

Merginų išpažintys - viena mėgstamiausių mūsų temų. Kartais sulaukiame tokių istorijų, kad juokiamės iki ašarų. Šį kartą - apie keistus, juokingus, kartais bauginančius ir labiausiai įsiminusius vyrų pageidavimus lovoje. Paskaityk ir jei prisiminei kažką panašaus iš savo gyvenimo - būtinai pasidalink su mumis!


„Su vienu vaikinu draugavome keletą mėnesių. Lovoje viskas buvo labai gerai, mūsų poreikiai atitiko, bet aš esu iš tų žmonių, kuriems norisi išbandyti kažką naujo. Pasiūliau jam keletą drąsesnių idėjų ir paklausiau apie ką jis svajoja. Tą kartą vaikinas nieko neatsakė, matyt susidrovėjo, bet visas mano fantazijas įgyvendino. Kartą labai audringai mylėjomės ir prieš orgazmą jis paprašė įkišti jam pirštą į analinę angą. Prisipažinsiu - esu siūliusi kitiems vaikinams tai išbandyti, nes girdėjau, kad ta vietelė - slapta vyrų erogeninė zona, bet nė vienas nesutiko. Aš tikrai nebuvau prieš, tik kadangi nesu to dariusi, ne viskas pavyko labai sklandžiai. Patarsiu toms, kurios nori tai išbandyti su savo draugu - a) kišti greituoju būdu be lubrikanto - ne pati geriausia idėja; b) priauginti nagai ir tokie eksperimentai - nesuderinamas dalykas“ - Vita.


„Nežinau, gal čia tik man vienai tai pasirodė šlykštu, bet mano draugas norėjo labai jau keisto dalyko - pabaigti mano burnoje ir kad aš tą spermą po truputį išspjaučiau. Ne tai, kad išspjaučiau, o kad leisčiau jai lėtai išbėgti iš burnos ir tekėti man per veidą. Nežinau kaip visa tai būtų atrodę, nes tik kartą esu leidusi baigti burnoje ir žiaugčiojau dar turbūt gerą pusvalandį“ - Bevardė.


„Po gero vakarėlio su vaikinu lovoje pradėjome atvirauti, pasakoti savo slaptas fantazijas. Jis išsidavė, kad labai norėtų pabandyti seksą trise. Aš gal ir nebūčiau prieš, todėl pasakiau, kad ateityje variantas visai įmanomas. O jis iškart pasakė „Tai su Sandra arba Vika, ok?“ Kad geriau mane suprastumėt, paaiškinsiu: Sandra - mano geriausia draugė, o Vika - jo buvusi mergina. Ta prasme, vaikinukas jau apgalvojęs ką dar be manęs norėtų išdulkinti ir jo pasirinkti variantai manęs tikrai nedžiugina. Tai kaip jaustis? “ - Lina.


„Vienas vyrukas, su kuriuo reguliariai susitikdavome tik tam reikaliukui, panoro, kad aš visa apsipilčiau aliejumi. Gal porno filme kokiam matė? Kaip tą aliejų paskui nusiplauti?“ - Gražuolė.


„Turėjau draugą, kuris oralinio sekso metu labai susijaudindavo, kai su savo įnagiu plekšnodavo man per žandus. Reikėdavo daug pastangų, kad tramdyčiau juoką, bet jeigu žmogus to nori, tai man gi neskauda...“ - Violeta.

„Aš visada už eksperimentus ir manau, kad beveik viskas sekse yra normalu, jeigu tai priimtina abiems. Prisimenu vieną mane gana stipriai nustebinusį norą - vaikinas panoro įpilti man į vaginą alaus, o aš turėjau jį išpurkšti kaip fontanas. Nesutikau. Nors idėja visai originali“ - Justė.


„Mano buvęs draugas tuo metu neturėjo darbo. Kartą jis užsiminė, kad galima būtų užsidėti ant veido kaukes ir mylėtis prieš kamerą, kad norintys galėtų stebėti internetu. Iš pradžių pagalvojau, kad juokauja, bet jis pasirodo jau buvo susiradęs tam skirtus puslapius ir susižinojęs, kiek už tai mokama. Greitai tarp mūsų viskas baigėsi. Kiek žinau, darbo jis ir dabar neturi, bet iš kažko gyvena. Tai gal visgi rado man pamainą šiam darbeliui?“ - Nesakysiu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis