Po šiuo Zodiako ženklu gimusiai moteriai vyrai negali atsispirti

Ji jausminga, geidulinga, moka būti šiek tiek drovi ir nepasiekiama, o kai reikia - tikra lovos karaliene, kurios neįmanoma pamiršti. Ji mėgaujasi meilės žaidimais sužadindama aistrą, bet nepuldama į glėbį. Savo įgimtu moteriškumu ji apsuka vyrams galvas ir viskas - jie tiesiog turi padaryti viską, kad ši moteris priklausytų tik jiems. Ji - moteris Žuvis.


Ji puikiai išmano kaip elgtis miegamajame, žino sekso subtilybes ir, norėdama įtikti, retai kada ištaria „ne“. Ji atsipalaidavusi, todėl malonumą patiria nuo pačių įvairiausių sekso žaidimų. Žuvims seksas - vienas iš esminių santykių elementų, tačiau jos nepamiršta ir jausmų. Ji greitai susijaudina, o erotinės scenos iš televizorių ekranų ar panašaus pobūdžio romanai kartais įkvepia Žuvis atkartoti visa tai realiame gyvenime. Jos aktoriniai sugebėjimai padeda įtikinamai reikšti savo erotinius jausmus ir tokiu būdu sužadina vyro seksualinį apetitą. Jeigu jo svajonės sutaps su jos – laukia nepakartojama naktis.


Svajoklės Žuvys yra tos moterys, šalia kurių tiesiog atsipalaiduoji net ir nieko neveikdamas. Jos turi labai turtingą vidinį pasaulį, padeda pajusti harmoniją, moka išklausyti ir suprasti, nepiršdamos savo nuomonės. Pas tokią moterį visuomet norisi sugrįžti, juk šalia jos atrandi ramybę. Tačiau reikėtų neapsigauti: nors Žuvys nuolat demonstruoja švelnumo poreikį, iš tiesų jos sunkiai pakelia kažkieno pernelyg ilgai užsitęsusį artumą. Jos būtinai turi turėti asmeninės erdvės, tačiau tuo pačiu jausti, kad antrajai pusei vis dar yra svarbios. Kitaip tariant, Žuvytės mėgsta palaikyti santykių artumą per šiokį tokį atstumą. O juk dauguma vyrų taip pat nemėgsta pernelyg glaudaus ryšio. Tai dar viena priežastis, kodėl su šia moterimi taip gera!


Iš tiesų Žuvis - bene pats moteriškiausias ir jausmingiausias Zodiako ženklas. Galbūt ne veltui astrologinis jų simbolis vaizduoja dvi sujungtas žuvis - ją ir jį, kaip dvi neatsiejamas dalis. Žuvų ženklo moterys yra ištikimos ir pasiaukojančios. Jos puikiai sprendžia gyvenimiškas problemas, bet niekada neatleidžia neištikimybės.


KOKS PARTNERIS LABIAUSIAI TIKTŲ ŽUVŲ ŽENKLO MOTERIAI


Vyras – Avinas

Šiurkštokas tau, tokiai delikačiai merginai. Jam nėra pustonių: tik balta ir juoda. Avinas kišasi į tavo gyvenimą ir mėgina visur priimti sprendimą už jus abu. Deja, labai dažnai jo sprendimai prieštarauja tavo intuicijai.

Vyras – Jautis

Su juo yra apie ką pasikalbėti, jis supranta tave net tada, kai tavo žodžiai ūkanoti, o mintis – sunkiai apčiuopiama. Bet gal tau tik atrodo, kad jis supranta? Nesvarbu! Svarbu, kad jums drauge lengva ir gera.

Vyras – Dvyniai

Būdama su juo jautiesi taip, lyg judu būtumėte pažįstami nuo vaikystės. O gal dar anksčiau? Šis vyras visiškai pajėgus tapti tavo parama bei apsauga. Daugelis jį laiko nerimtu ir paviršutinišku, tačiau tau jis parodo savo geriausias savybes. Tampa praktiška ir patikima atrama.

Vyras – Vėžys

Ko gero, joks kitas vyras nesugeba tavęs jausti taip tiksliai ir giliai kaip Vėžys. Jūsų nuotaikos retai nesutampa. Tai nutinka tik tada, kai kalbate be užuolankų: šias jis visada supranta ne taip.

Vyras – Liūtas

Esi iš tų retų moterų, kurios geba ne tik prisijaukinti, bet ir ant kelių paklupdyti Liūtą. Įsimylėti jis gali daug ką, tačiau beatodairiškai tarnauti – toli gražu ne kiekvienai. Dėl tavęs jis pasirengęs atsisakyti savo įpročių, kaprizų, fantazijų. Nuodėmė tuo nepasinaudoti.

Vyras – Mergelė

Visiška tavo priešingybė. Tačiau gal tokia sąjunga ir yra iš tiesų harmoninga? Matyt, tik šis vyras sugebės išpainioti viską, ką tu spėjai pripainioti. Jam net patinka kantriai ieškoti to, ką tu vis spėji pamesti. Tik tavo vėlavimų jis negali pakęsti.

Vyras – Svarstyklės

Visi jį laiko pakenčiamu, nepiktybišku, tačiau tu jauti nepaaiškinamą pavojų. Tampi bejėgė susidūrusi su jo gudriomis psichologinėmis manipuliacijomis. Tave gąsdina ir jo šaltas išskaičiavimas, paslėptas kultūringumo kauke. Keista asmenybė, ne tau.

Vyras – Skorpionas

Lengvai randate bendrą kalbą. Be jokių problemų jis gali tapti ir tavo meilužiu, ir nuostabiu palydovu, padedančiu apeiti pavojus bei išsirinkti paprasčiausią kelią. Viskas taip lengva, natūralu, kad šalia Skorpiono net pamiršti savo nuolatinį įprotį dvejoti.

Vyras – Šaulys

Vargu ar tau su juo bus lengva, nors supranti Šaulį lengvai. Pernelyg daug energijos jis išeikvoja. O tuo pat metu tvarkomų reikalų gausa tau apskritai kelia nerimą, gal net baimę. Darbuotis su Šauliu neblogai, tačiau gyventi... Neee, tau reikia patogesnių sąlygų.

Vyras – Ožiaragis

Keista, kad judu apskritai susitikote. Visas jo gyvenimas teka priešinga vaga nei tavasis. Jūsų tikslai, skoniai, interesai labai skirtingi. Jis gali tapti tavo draugu, tačiau dėl meilės kils sunkumų. Nors... Jūs vis dėlto susitikote!

Vyras – Vandenis

Vyras, sukeliantis keistų jausmų Viena vertus, supranti jį kur kas geriau nei kiti. Antra vertus, jis tampa pagrindine kliūtimi siekti tikslo. Tik tu gali nuspręsti, ar esi pasirengusi nuolat konkuruoti.

Vyras – Žuvys

Na ir kas, kad judu – to paties ženklo. Esate visiškai skirtingos asmenybės. Tu nelyginamai praktiškesnė, dažniau pasieki savo tikslą. Jis tau kartais atrodo kiek infantilus. Priimk tai kaip duotybę: žemiški rūpesčiai guls tau ant pečių, o jis taps tavo žygdarbių įkvėpimo šaltiniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis