Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Sužinok, ar tikrai esi jam svarbi

Nesakome, kad vyrai – melagiai, bet būkime budrios ir atkreipkime dėmesį ne į tai, ką jie mums suokia, o ką dėl mūsų daro.

1. Pripažink, būtų keista, jeigu jis ir toliau gyventų kaip gyvenęs, o tau skirtų tik likusį laisvą laiką. Jeigu tavo vyrukas atsisakė eilinio pasisėdėjimo su draugais ir alaus bokalu rankoje, tai jau žingsnis iš jo pusės. O jeigu jis sugebėjo (na, bent jau bando) atsisakyti įpročių, kurie tau nepriimtini, gali būti tikra – tu tikrai nesi tik jo žaisliukas.

2. Jeigu iki tavęs jo gyvenime netrūko draugių (kas ten žino, ar tik draugių), o bendravimas su jomis pastebimai suretėjo – tai ženklas tavo naudai. Dar tvirtesnis jo rimtų ketinimų įrodymas, jeigu vyrukas drąsiai pažindina tave su visomis savo draugėmis. Žinai, moteriška kritika kur kas griežtesnė, nei vyriška, taigi tai yra vienas iš įrodymų, kad dėl tavęs jis tikrai jaučiasi tvirtai.

3. Pažintis su tėvais – rimtas žingsnis. Retas vyrukas savo mamai veda eilinę damutę. Iš kitos pusės – nereikia skelbti aliarmo, jeigu šio žingsnio jis dar nežengė. Pagalvok apie tai, kad galbūt problema yra ne tavyje, o jo šeimoje? Ne visi didžiuojasi savo šeima. Galbūt ir jis baiminasi tavo reakcijos?

4. Suartėję žmonės tiesiog nevalingai žodžius „aš“ ir „tu“ pakeičia į „mes“. Atkreipk dėmesį, kaip kalba tavo vaikinas! Pasiklausyk, kaip jis ką nors pasakoja draugams telefonu. „Mes dabar mieste“ - geras ženklas! „Aš su „X“ dabar mieste“ - nerodo ypatingo jūsų ryšio. Juk draugai tai jau tikrai turėtų žinoti, kad tu egzistuoji ir pasakius „mes“ visiems ir taip aišku, kad tai esate JŪS.

5. Ne mažiau už žodžius pasako ir jo kūno kalba. Jis sėdi labai arti prigludęs ir laiko tave už rankos, apkabina tave visu savo kūnu ir jo glėbyje tu jautiesi visiškai saugi. Instinktai, kaip žinia, nemeluoja. Priešais tave stovi tikras vyras – aistringas meilužis, ištikimas partneris ir bebaimis gynėjas, kuris nebijo parodyti, kad šalia – jo moteris.

6. Kad ir kaip vyrai nemėgtų kurti planų, įsimylėjus ir jiems išsprūsta bendros ateities vizija. Tai nebūtinai turi būti vaikai ir vedybos. Daug reiškia ir tai, jeigu vyras kalba apie bendras atostogas, derina su tavimi, kad jums abiem pavyktų ištrūkti, kad galėtumėte pabūti dviese. Net jeigu jis ir nesiūlo tau tekėti, bet aiškiai leidžia suprasti, kad kuria ateities planus, kuriuose esi tu – tai jau vienas iš įrodymų, kad į santykius jis žiūri rimtai.

7. Mylintis vyras visuomet pavyduliauja! Tik išmok atskirti, kur yra pavydas, o kur tik nuolatinis įtarinėjimas ir nepasitikėjimas tavimi. Pastarojo varianto nei vienai nelinkėtume, nes tokios istorijos retai kada baigiasi „ilgai ir laimingai“. Bet jeigu jis stebi, kaip tu bendrauji su kitais vyrais, pergyvena (bet jokiu būdu nepuola kaltinti), kai esi ne su juo, vadinasi tu jam esi svarbi.

Skaitydama uždėjai daugiau minusiukų, nei pliusų? Nesitikėk, kad tavo didelė meilė ateityje padės sukurti tai, ko nėra dabar. Tu gali pasikliauti tik savo gebėjimu keistis, o ne jo, todėl nebūk naivi ir nesitikėk stebuklingų permainų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?