5 vyrų bruožai, labiausiai atstumiantys moteris

Kai kurie vyrai mus traukia kaip magnetas, prie jų tarsi ištirpstame. O kai kurie... švelniai tariant, tiesiog vargina. Anoniminėje COSMO apklausoje merginų klausėme - kokie vyrų bruožai labiausiai atstumia? Štai ir apibendrinti atsakymai!

Kam žmona, kai yra mama?

Mylėti mamą - gerai, tačiau kai mama kiekviename žingsnyje reguliuoja suaugusio vyro gyvenimą, tai pradeda gluminti. Jei vyras nesugeba arba nedrįsta mamai paaiškinti, kad metas atsitrauki ir leisti jam gyventi pačiam, tai jau nieko gero nežada. Dar blogiau, kuomet ne mama veržiasi į sūnelio gyvenimą, o pats sūnus niekaip negali paleisti mamos sijono: mamos kotletukai skanesni, mama susirgus geriau rūpinasi, mama... mama... mama...

Mykt... O problema niekur nedingo

Kaskart vietoje trypčiojantis vyras, nesugebantis problemų spręsti greitai ir ryžtingai (net jeigu tuo momentu sprendimas ir nebus labai geras), daugeliui moterų atrodo nesusitupėjęs. Nesakome, kad ant vyro pečių turi gulti visi pasaulio rūpesčiai, tačiau kartais norėtųsi išgirsti „Nepergyvenk, aš viską sutvarkysiu“. Neapsisprendėliškas mykimas pliusų vyrui tikrai neprideda.

Kam stengtis, jei jau turiu, ko noriu?

Šiek tiek nučiuožęs, pasiryžęs kokiai nors beprotystei dėl mylimos moters vyras yra patrauklesnis nei tas, kuris viską tik ir matuoja pragmatiškai - pavėluosime, per tamsu, per vėlu, nesaugu. O juk taip norisi būti nustebintai. Gėlių padovanos tik progai esant, į pasimatymą nepakvies, nes juk susitikinėjant ilgiau nei metus, tai atrodo tiesiog kvaila, o ir pavalgyti namuose pigiau, nei kokiame restorane. Tiesiog nuobodu!

Pozityvumas? Ne, nieko apie tai negirdėjau

Jau geriau bandyti suklysti, apsikvailinti nei jaustis amžinai teisiam. Visažinis ir teisuolis? Nuspiriam į šalį uoliai. Vyras dvelkia naftalinu, jei niekada nesuabejoja, visi jo sprendimai teisingi ir puikūs. Toks elgesys kvepia diktatoriškumu, valdingumu, apie lygiaverčius partneryste grįstus santykius kažin ar įmanoma kalbėti.

Prie viso to pridėkime ir dar porą minusų - nuolatinį bambėjimą ir kritiką. Jam niekas neįtinka: ir restorano padavėja lėta, ir kiaušinienė ne taip iškepusi, ir televizorius per garsiai atsuktas. Egipte jam bus per daug dulkių, o Molėtuose - per daug vandens. Žodžiu, pastebi tik bloga.

Turėsi viską, tik pačiai teks pasiimti

Kritikos strėlės nemalonios, tačiau dar giliau nei jos į širdį sminga vyro duoti pažadai, kurių jis taip ir neištesi. Tik suokia apie namus, nerūpestingą gyvenimą prie ežero, būrius vaikus, o piršto nepajudina, kad bent kelias į tą svajonių pilį būtų išgrįstas. Pažadai apsuka galvą ilgam, bet po „n“ metų atsipeikėji ir supranti, kad turi tik tai, ką pati susikūrei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis