Labiausiai vyrus kaitinanti frazė, kurią verta ištarti jam lovoje

Kuomet kalba pasisuka apie seksualinio gyvenimo paįvairinimą, pirmiausia suveikia fiziologinis faktorius: kurias kūno vietas ir kaip jas liesti, kaip bučiuotis, kokiomis pozomis paįvairinti seksą. Tačiau egzistuoja ir kitas, ne ką mažiau svarbus dirgiklis: žodžiai, ištariami sekso metu.

„Ištarti ir išgirsti erotiniai žodeliai sužadina galingą dopamino (kuris itin svarbus seksualiam susijaudinimui) proveržį. Šie žodžiai partnerius sužadina tiek emociškai, tiek fiziškai“ - tvirtina seksologė Ian Kerner.


Atrodo paprasta, tiesa? Bet pasakyti žodžiais neretai yra kur kas sunkiau nei parodyti veiksmais. „Dauguma moterų nėra tikros, kad tai, ką jos nori pasakyti, nuskambės seksualiai, todėl paprasčiausiai nutyli“ - priduria seksologė Logan Levkoff.

Nežinai, kas jį įkaitintų? Vienos apklausos duomenimis, vyrus labiausiai sujaudina du paprasčiausi žodžiai - „aš baiginėju“. Anot seksologės Levkoff, tokie žodžiai vyrams yra geriausias jų pastangų įvertinimas ir savotiškas vyriškumo patvirtinimas. Žinojimas, kad jis gali tave patenkinti ir įaudrinti iki savikontrolės praradimo, skatina jį jaustis dar seksualesniu ir pajėgesniu.


Tuo tarpu pačias merginas jaudina ne tokios abstrakčios, o labiau detalizuotos frazės. Seksologė Kerner siūlo tokią formuluotę: „Dievinu, kai tu...“, pavyzdžiui: „Dievinu, kai tu įnirtingai judini savo klubus “. Pojūčių ar veiksmų įvardijimas paaštrina tavo pačios jausmus ir priverčia sutelkti dėmesį būtent į tą veiksmą, apie kurį kalbama. O ir tavo vyrukas, gavęs žodinį patvirtinimą, kad juda teisinga linkme, dar įnirtingiau stengsis pakartoti tą patį veiksmą, kuris veda tave iš proto. Abipusė nauda, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis