Antroji pusė pagal Zodiako ženklus: kuris geriausias, o kuris...

Oi, tie vyrai... Su jais nelengva, bet jų irgi negerai. Siūlome pažvelgti į sąrašą - kurio Zodiako ženklo vyrai patys geriausi, o su kuriais teks šiek tiek pavargti.

12. Dvyniai

Tai vyras, kuris lyg yra, bet tuo pačiu jo kaip ir nėra. Deja, nebūna jo būtent tada, kai jis labiausiai reikalingas, o štai kada jo nereikia jis šaukia: „Aš visas tavo, brangioji!”. Vyras Dvynys dažnai pateikia pačių nemaloniausių siurprizų: negrįžimų namo, nes užsibuvo su draugais, slaptų susirašinėjimų su žavingomis damomis ir t.t. Tiesa pasakius, kentėti košmarą pavadinimu vyras Dvynys galima tik dėl trijų priežasčių: 1) jis – sekso dievas, 2) jis neįtikėtinai protingas, 3) jis ‑ sekso dievas.

11. Žuvys

Jei tavo sutuoktinis – Žuvų ženklo atstovas, teks susitaikyti su tuo, kad turėsi pataikauti jo įgeidžiams ir nuotaikoms. Tiesą pasakius, su Žuvimis taip ir derėtų gyventi – tapti tokiam vyrui rūpestinga mamyte. Rūpestinga ir griežta mamyte, kuri laiku nubaus išdykėlį, kai jis ir vėl ims niurzgėti ir ožiuotis. Kita vertus, būtų sunku rasti sutuoktinį, kuris būtų labiau ištikimas savo žmonai nei Žuvų ženklo atstovas, t.y. išvaryti jį po velnių tikrai nebus lengva.

10. Šaulys

Šaulių ženklo atstovas – idealus sutuoktinis: romantiškas, bet tuo pačiu ir praktiškas, vyriškas, bet tuo pačiu ir švelnus, nuostabus meilužis ir rūpestingas tėvas. Trumpai tariant, su Šauliu gyventi lengva ir malonu. Tiesa, norint išlaikyti santykius, teks neišvengiamai užmerkti akis, užsidengti ausis, o burna turi kartoti: „Manęs čia nėra” ir tuo nuoširdžiai tikėti. Nors... nuo tavęs čia niekas nepriklauso. Jeigu šiam vyrukui pasidarys nuobodu, greičiausiai nieko nebegalėsi pakeisti.

9. Skorpionas

Apie Skorpionus sakoma taip: egzistuoja dvi nuomonės – jo ir neteisinga. O tiems, kurie drįsta prieštarauti, skubos tvarka padovanojama kelionę į pragarą. Na, nebent tu pati Skorpionė ir tau šitas žaidimas ne mažiau įdomus, nei jam. Žodžiu, iššūkių šiuose santykiuose tikrai netrūks ir kartais gali kilti klausimas „O aš apskritai ką nors teisingai darau?“ Bet prisimink, kad amžinas šio vyro burbėjimas yra niekis palyginus su tylėjimu. Jeigu jau jis abejingai numoja ranka, greičiausiai santykiams galas.

8. Vėžys

Tikras vyro pavyzdys ir etalonas: simpatiškas ir charizmatiškas geraširdis, pasirengęs pavergti visų prie namų ant suoliuko sėdinčių močiučių širdis, atsakingas vyras ir tėvas, tiksliai žinantis, kad privalo išlaikyti šeimą, auklėti vaikus ir rūpintis buitimi. Žmoną Vėžys dievina, nešioja ant rankų ir lepina dovanomis. Tiesa, visa tai vyksta tik viešumoje, o štai atsidūręs namuose jis krenta ant sofos, griebia alaus skardinę, įsijungia televizorių ir virsta moliūgu. Jei dėl vienokios ar kitokios priežasties moliūgo ant sofos nėra, ji nusirideno į kairę. Tiesa, žmona apie tai niekada nesužinos – Vėžys tokius dalykus sutvarko tiesiog tobulai.

7. Avinas

Egoistas, užsispyrėlis ir dar nuotaikų žmogus, kuris visuomet turi būti pirmoje vietoje. Teks priprasti, kad Avinas mėgsta imti, bet ne duoti. Nors jeigu jam tai pasakytum į akis, neabejotinai įsižeistų nes nuoširdžiai tiki, kad kas jau kas, bet jis tai viską daro tik dėl kitų. Tiesa, svarbiausia yra tai, kad Avinas niekada neabejoja turintis geriausią žmoną visame pasaulyje. Štai koks jis malonus.

6. Vandenis

Garbinga vieta sąrašo viduryje tenka Vandeniui – idealaus vyro imitacijai. Tokia interjero detalė lyg ir nereikalauja pernelyg didelės priežiūros ir nekelia jokių nepatogumų: parneša atlyginimą, tyliai valgo kad ir ką pasiūlysi ir dar šiukšles išneša. Vis tik pasitelkus tinkamus įrankius iš štai tokios imitacijos galima suformuoti kiek ryžtingesnę ir vyriškesnę kopiją. Svarbu pastebėti, kad vykdant transformacijas Vandenio nereiklumas, geras charakteris ir humoro jausmas niekur nedingsta.

5. Jautis

Ištikimas ir rūpestingas vyras, viską nešantis į namus ir šeimai – mylimajai žmonai ir nuostabiesiems vaikučiams. Niekada neišduos ir nebus neištikimas, bus taikus ir ramus, jei jo neišvesi iš pusiausvyros. Taigi jei išsiaiškinai, kur gi yra ta Jaučio riba, gali drąsiai ėsti jam smegenis dešimtmečiais: Jautis ištikimai ir nesiginčydamas neš visą atlyginimą į namus ir dar nepamirš apie skanėstus ir naudingas dovanėles. Trumpai tariant, ištikimas, kantrus, geraširdis, tik labai jau nuobodus...

4. Svarstyklės

Tikrų tikriausias romantiškumo įsikūnijimas. Nesvarbu, kiek metų šio ženklo atstovas gyvena santuokoje, jis vis tiek nepamirš kalbėti apie savo jausmus ir stebins siurprizais be jokios progos. Santuokinę pareigą atlieka geriau nei specialiai apmokytas Dvynys, ir lieka žmonai ištikimas, kol mirtis išskirs. Svarstyklių ženklo atstovas paslaptingą moters sielą permato kiaurai, taigi tau neteks nieko jam aiškinti – viską jis supras pats. Supervyras, galintis paversti žmonos gyvenimą tikrų tikriausia romantiška pasaka. Tiesa, pavalgęs lėkštės išplauti taip ir neišmoks niekada.

3. Ožiaragis

Garbinga trečioji vieta atitenka Ožiaragiui – vyrui, už kurio tiesiog būtina ištekėti, jei tik tau pasisekė jį sutikti savo gyvenimo kelyje. Tiesa, iš pradžių teks susidoroti su keliomis dešimtimis konkurenčių, nes Ožiaragis – tikrų tikriausias vyriškų privalumų rinkinys: jis protingas, gražus, sąžiningas, žavus ir geraširdis, o svarbiausia, kad jis visų šių savybių nepraras iki pat gilios senatvės, nepavirs niurzgančia nuobodybe. Trūkumas tik vienas – Ožiaragis vesti kategoriškai nepageidauja. Niekada. Vis tik jei tau stebuklingu būdu pavyko tapti jo žmona, telieka tave pasveikinti – turi asmeninį superherojų ir stabilumo garantą.

2. Liūtas

Liūtas – tarsi siena, už kurios niekas nebaisu. Taigi ieškančioms visokeriopo saugumo - idealus variantas. Liūtas veda tik išskirtinio grožio moterį arba tokią, kuriai pavyksta įtikinti Liūtą, kad ji yra reto grožio moteris (patikėkite, tai padaryti sudėtinga tikrai nebus). Tiesa, teks nuolat juo žavėtis ir susitaikyti su tuo, kad Liūto žodis paskutinis. Jei tokio vyro laiku nepagirsi ir neatsižvelgsi į jo nuomonę, jis pradės dairytis į šalis ir ieškoti tos, kuri mokės tinkamai vertinti.

1. Mergelė

Laikas susipažinti su svajonių vyru – dailiu, protingu ir gerai išauklėtu. Toks vyras uždirba daug, puikiai kalba, nebijo dulkių siurblio ir tobulai augina mažylius. Mergelės ženklo atstovas – patikimas partneris, kuris niekada neišduos, skirs pakankamai dėmesio ir bus itin švelnus lovoje. Be to, toks vyras – tai geriausias draugas, kuriam nereikės nieko aiškinti. Na, o čia smulkmenėlės: teks susitaikyti su tuo, kad Mergelės ženklo vyras visada (VISADA) norės būti teisus, net ir pats žinodamas, kad taip nėra. O ir įsižeisti gali dėl pačių įvairiausių dalykų... Bet tai juk niekis palyginus su prieš tai išvardintais privalumais, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis