Du lytinius organus turintis vyras atvirai papasakojo apie savo seksualinio gyvenimo subtilybes

Prieš kelis metus viename populiariame forume pasireiškė vaikinas su iškalbingu slapyvardžiu DoubleDickDude (DDD). „Aš vyras, turintis du penius. Pridedu nuotrauką. Jei turite klausimų - klauskite“ - tuomet rašė jis. Klausimų buvo daug. Vėliau tas pats vyrukas netgi parašė knygą apie savo gyvenimą, kurioje pasidalino išgyvenimais ir asmeninio gyvenimo detalėmis.

Nors iš pradžių dauguma pagalvojo, kad vyruko istorija išgalvota, o nuotrauka profesionaliai pafotošopinta, pasirodo, tai tikrų tikriausia tiesa. Difalija - taip vadinamas šis reiškinys - pasitaiko maždaug 1 vyrui iš 5,5 mln. Ir tik retais atvejais abu lytiniai organai būna normaliai išsivystę ir pilnai funkcionuojantys. Kur kas dažnesnis atvejis, kuomet difalija išsivysto kartu su kitomis anomalijomis, o vienas iš dviejų lytinių organų yra tiesiog papildoma atauga, neatliekanti įprastų šlapinimosi ar ejakuliavimo funkcijų. Vis tik šio vyruko atvejis išskirtinis - abu peniai pilnai išsivystę ir funkcionuojantys (N-18: jeigu smalsu, gali pamatyti garsiąją nuotrauką čia).

Įprastai tokiais atvejais antrasis lytinis organas pašalinamas dar kūdikystėje, tačiau DDD tėvai nusprendė nerizikuoti ir palikti viską taip, kaip yra. Vyras tikina, kad dėl to visai nesigaili, nes abu jo lytiniai organai veikia puikiai ir jokių erekcijos sutrikimų jis nepatiria.

Dvigubas gyvenimas: seksualiniai eksperimentai

DDD yra biseksualus ir sako per savo gyvenimą turėjęs daugiau nei 1000 vyriškos ir moteriškos lyties partnerių. Į klausimą, kaip įprastai į jo anatomijos ypatybes reaguoja nauji sekso partneriai, DDD vienareikšmiško atsakymo neturi - kiekvienas skirtingai. Dauguma moterų išsigąsta, kai kurios galiausiai pasiduoda norui išbandyti šį tą naujo. Būna, pradeda šaukti ir pabėga iš miegamojo. Buvę ir tokių istorijų, kuomet merginos pagalvojo, jog tai pokštas, todėl bandė nuplėšti vieną iš penių. O štai vyrai, anot DDD, niekuomet nėra pabėgę.

DDD pasakojo, kaip kartą sporto salėje vienas vyras pastebėjo, kad po jo kelnėmis viskas atrodo kažkaip kitaip. Persirengimo kambaryje jis tiesiog priėjo ir paprašė parodyti. Stebėdamas, kaip tas vyrukas ilgai apžiūrinėja jo lytinius organus, jis paklausė: „Tu gėjus, teisingai suprantu?“ „Ne, - atsakė vyras. - Bent jau iki šios akimirkos juo nebuvau“. Taigi anot DDD, vyrams tai atrodo kur kas įdomesnis dalykas, nei moterims.

Kitas vaikinas, kuris tikino esąs heteroseksualus, pasiūlė DDD padaryti oralinį vien tam, kad nušluostytų nosį savo draugams gėjams. DDD prisipažino, kad ši idėja jam nepasirodė labai šauni, tačiau tas vyrukas labai stengėsi ir viskas gavosi visai neblogai.

Tiesa, buvo ir ne tokių malonių istorijų. DDD susitikinėjo su viena mergina, santykiai buvo rimti, tačiau pora neskubėjo - tris mėnesius buvo tik bučiniai ir apsikabinimai. Galiausiai mergina pasiryžo žengti toliau ir tuomet DDD teko įspėti ją apie savo anatominius ypatumus. Atrodė, kad mergina viską puikiai suprato, bet pamačiusi tai savo akimis, išvijo jį lauk ir daugiau nebenorėjo susitikinėti.

Forumo dalyviams buvo labai įdomu, ar DDD turi savo numylėtinį tarp dviejų penių. „Taip, - prisipažino jis. - Dešinys. Kairys turi kažką prieš mane“. Pasirodo, kairys lytinis organas pirmasis susijaudina, tačiau įpusėjus pavargsta, o dešinysis visuomet ištikimai atlieka darbą. Jeigu DDD labai susijaudinęs, veikia abu lytiniai organai, tačiau ejakuliuoja pirmasis visuomet dešinys.

Sunkumai, kurie neišvengiami

DDD prisipažįsta, kad didžiausi išbandymai jo laukė mokyklos laikais. „Iš pradžių, kai visi tik sužinojo, kažkaip buvo ramu. Tačiau vėliau berniukai mokykloje pradėjo galvoti, kad aš gėjus. Na žinote... Tarsi aš pats būčiau pasirinkęs turėti du penius“ - prisiminimais dalinasi DDD ir tikina, kad pajautė didelį palengvėjimą baigęs mokyklą. Kitas nepatogumas - vieši tualetai, kurių vyras stengiasi vengti. Problema tame, kad šlapintis jis gali tik abiem peniais vienu metu, vadinasi ir ištraukti reikia abu.

Galiausiai dar vienas nepatogumas - apatinis trikotažas. Įprastai DDD vaikšto be kelnaičių (išskyrus žiemos metą), nes rasti apatinį trikotažą, su kuriuo jam būtų patogu, tiesiog neįmanoma. Oda tarp lytinių organų labai jautri ir trindamasi į audinį greitai sudirgsta.

Jeigu kada bus įdomu sužinoti daugiau apie šio vyruko gyvenimą, gali paskaityti jo knygą Double Header: My Life With Two Penises arba tiesiog sekti jo Twitter paskyrą.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis