Kokie moterų kvepalai labiausiai jaudina vyrus

Psichologai tvirtina, kad moterų pamėgti saldūs kvapai vyrams asocijuojasi su namų jaukumu ir ramybe, todėl labiausiai traukia trokštančius rimtų santykių. O kokie kvapai labiausiai įkaitins jo fantaziją?

Niekam ne paslaptis, kad tavo ir jo suderinamumui kvapai daro didelę įtaką. Tai chemija, kuri arba atsiranda tarp dviejų žmonių, arba ne! Būna, pamatai tooookį karštą vyruką, kad kraujas užverda, o pabendravus artimiau prasideda atstūmimo reakcija, bet tu negali net paaiškinti kodėl. Priežastis tikriausiai slepiasi feromonuose - natūraliuose kūno cheminiuose junginiuose, kuriuos emociškai sujaudintas kūnas išskiria tam, kad perduotų tam tikrą informaciją apie save aplinkiniams. Terminas „feromonas“ kilęs iš graikų kalbos žodžių junginio: „nešu“ ir „jaudinu“.

Priklausomai nuo emocinės būsenos, organizmas pagamina skirtingus pagal savo sudėtį feromonus. Būtent šiuos subtilius kvapus ir „nuskenuoja“ potencialus partneris. Gautos informacijos apdorojimas vyksta pasąmonės lygmenyje. Sąmonė gauna jau galutinį, apdorotą rezultatą – tinka šis žmogus tau ar ne. Beje, jau anekdotu tapęs blondinių populiarumas nėra visiškai išgalvotas. Mat šviesiaplaukiams žmonėms būdingas ypatingai aktyvus feromonų išskyrimas. Antroje vietoje pagal feromonų išskyrimą atsiduria raudonplaukės moterys.

Dauguma žmogaus lytinių feromonų gaminasi analinėje ir genitalijų vietose, o taip pat ir krūtinės bei pažastų srityse. Moterys itin jautriai reaguoja į feromonų poveikį ir sugeba „iš uoslės“ atpažinti įvairias savo mylimojo būsenas: liūdesį, džiaugsmą, susierzinimą ir kitas emocijas. Iš to ir kilusios visos legendos apie moterišką intuiciją, jų žaibišką reakciją į vyro neištikimybę ir melą.

Vyrai feromonų siunčiamus signalus „nuskaito“ ne taip detaliai. Todėl netinkamos jam moters kvapą jis gali įvertinti paprasčiausiai kaip nemalonų. Nenusimink. Sąjunga su tokiu vyru vis tiek nebūtų sėkminga. Pasikliauk likimu ir tikrai sutiksi tą, kuriam tavo kūno kvapas bus malonus visada.

Individualus kvapų jutimas – neginčytinas dalykas, tačiau egzistuoja daugybė kvapų, vienodai patinkančių visiems žmonėms. Dauguma vyrų jautriai reaguoja į vanilės kvapą. Antroje vietoje pagal patrauklumą – sandalmedžio kvapas, kuris patinka praktiškai visiems vyrams. O štai citrusų kvapas ne tik sužadina stipriosios lyties atstovų jausmus, bet ir tonizuoja bei įkvepia erotiniams žygiams.

Į patrauklių kvapų sąrašą taip pat patenka ambra, muskusas, rožė, žemuogė, avietė, obuolys ir kedras. Svarbiausia – nepadauginti. Žmogaus nosis geba atskirti apie 300 kvapų rūšių. Tačiau tai nereiškia, kad galima sumaišyti visus namuose esančius kvapus ir gausi stebuklingą rezultatą. Išsirink iš sąrašo mėgstamiausią kvapą ir bandyk savo laimę būtent su tuo kvapu.

Beje, įdomus faktas: po skyrybų vyrai naujos partnerės labai dažnai ieško labiau atsižvelgdami ne į išvaizdą, bet į kvapus. Todėl labai tikėtina, kad tavo buvęs tikrai atkreips dėmesį į merginą, kvepiančią taip pat, kaip tu. Galimas ir kitas variantas, kai vyras naujai draugei dovanoja kvepalus, kuriais kvėpinosi jo buvusioji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis