52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Jis toks mielas! O gal tik stengiasi padaryti tau įspūdį? Tikrąjį jo veidą pamatysi įprastinėje aplinkoje, netgi tiesiog kalbėdamasi neutraliomis temomis, pavyzdžiui, apie sportą, mėgstamas TV programas, arba stebėdama, kaip jis valgo, vairuoja, rengiasi. Ir psichologai, ir seksologai tvirtina: tokia gauta informacija išties patikima, taigi, manytume, verta mintyse atsakyti sau į šiuos klausimus.

Kokį sportą jis mėgsta?

1. Solo sportininkai (bėgikai, plaukikai) mėgaujasi nepriklausomybe ir su malonumu leidžia laiką vieni.

2. Vyrai, kuriems patinka komandinis sportas (futbolas, krepšinis, tinklinis), mėgsta konkuruoti ir žaidimo aikštelėje, ir gyvenime. Be to, jie nevaikšto po vieną – tik su draugais.

3. Visiškai sporto nemėgstantys vaikinai dažniausiai būna jautrūs, nepriklausomi mąstytojai.

Ar jis turi senų gerų draugų?

4. Vaikinui, kurio draugai tebėra tie patys, su kuriais lakstė būdamas dešimties, būdinga ištikimybė. Bet tau teks susitaikyti, kad jis ne itin mėgsta naujoves: būk kantri – gali šiek tiek užtrukti, kol jis ims tavimi pasitikėti.

5. Jei vaikinas susiranda draugų visur, kur tik įmanoma – universitete, sporto klube, darbe, – gali jį kviestis nors į savo pusbrolio vestuves. Jis lengvai bendrauja su nepažįstamais ir labai greitai prisitaiko prie situacijos.

Ar jis turi žalingų įpročių?

6. Lošėjas jaučia malonumą rizikuodamas. Tačiau perdėtas optimizmas neleidžia jam adekvačiai suvokti tikrovės.

7. Užkietėjęs rūkalius ilgai neužsisėdi, todėl jam gali stigti laiko judviejų santykiams.

8. Mėgsta išgerti? Gali būti, kad taip slepia nepasitikėjimą savimi.

Kaip jis bendrauja?

9. Dažniau rašo tau el. laiškelius, užuot skambinęs? Vaikinas, kuris renkasi tokį bendravimo būdą, kur galėtų kontroliuoti žodžius, vengia atskleisti savo tikrąjį aš.

10. Vis kalbina tave mesendžeriu, skaipu, per whatsapp’ą? Vadinasi, labai trokšta tavo dėmesio, nori nuolat palaikyti su tavimi ryšį.
11. Vis skambina telefonu? Truputį senamadiškas. Mėgsta elgtis standartiškai, tačiau nebijo intymumo.

Kokie tavo drabužiai jam patinka?

12. Jeigu trikotažiniais marškinėliais ir džinsais tu jam mielesnė nei su juoda elegantiška suknele, vadinasi, vaikinas praktiškas ir atsipalaidavęs. Jis renkasi tokias pat ramias ir ne itin didelių poreikių merginas.

13. Vaikinas pirmiausia domisi tavo drabužių brendais? Jis sureikšmina prestižą. Ko gero, daug uždirba, bet tai gali reikšti ir per didelį dėmesį pinigams.

14. Jeigu vaikinas vis kartoja, kokia tu sexy, greičiausiai jis nori sustiprinti savo ego. Jeigu aplinkiniai jam tavęs pavydi, tai juk ir jis išskirtinis, ar ne?

Kaip jis mėgsta linksmintis ir atsipalaiduoti?

15. Jeigu nesugeba atsipalaiduoti net su draugais, turbūt visada yra įsitempęs ir pernelyg drovus, todėl nesitikėk kokių nors ypatingų romantiškų gestų ar itin aistringo sekso. Be to, jam reikia laiko su tavimi apsiprasti.

16. Vakarėlių liūtas? Jis gali būti linksmų plaučių žmogus, antra vertus, nuolatinis dėmesio poreikis signalizuoja, kad jam reikia be galo daug švelnumo, meilės ir rūpesčio. Tavo poreikiai tokiu atveju būtų nustumti į antrą planą. Jis taip susirūpinęs savo įvaizdžiu, kad, užuot leidęs laiką vien su tavimi, tik ir taiko atsidurti tarp žmonių.

Kaip jis vairuoja?

17. Jeigu nuolat blaškosi iš vienos juostos į kitą, lenkia, pypsi, persekioja vos besivelkančius automobilius ir kitaip siutina vairuotojus, jis gali linkęs į agresiją. Toks valingas charakteris labai praverčia darbe, tačiau artimai bendrauti gali būti sunku.
18. Net įstrigus kamštyje jo veidas ramus? Būk tikra: šis vyrukas moka save kontroliuoti.

Kuris iš jūsų pradeda sekso žaidimą?

Jis visas savo kliadas klaideles bando išpirkti glamonėmis? Tai gali reikšti du dalykus: 19. Jis įsitikinęs, kad judu vienas kitą vienodai traukiate.

20. Jis labai konservatyvus – laikosi tradicinių lyčių vaidmenų.
21. Jei jis į meilės žaidimus leidžiasi tik tavo iniciatyva, vadinasi, tavo poreikiai jam svarbiau nei savi. Arba kada nors buvo atstumtas, ir dėl to labai nukentėjo jo ego.

Kokiu paros metu jam patinka mylėtis?

22. Jeigu rytą – tu susitikinėji su spontanišku ir be galo energingu vaikinu.

23. Jeigu tik naktimis – jis romantikas iš prigimties, nors gal kiek ir nuobodokas. Kamasutros nesitikėk, tačiau pasirenk ilgai, jausmingai miegamojo sesijai.

Ko jis užsisako restorane?

24. Mėsos ir bulvių? Yra pastovus ir patikimas, bet ne itin išradingas ar linkęs į nuotykius.

25. Išsirenka egzotišką patiekalą? Teikia prioritetą spontaniškiems veiksmams ir labai greitai ima bodėtis esama padėtimi.

Ar jis mėgsta tvarką?

26. Jei deda nešvarias kojines į skalbinių dėžę – viena, jei suskirsto jas pagal spalvas savo stalčiuje – visiškai kas kita. Jei antrasis variantas, toks vaikinas itin pedantiškas ir išrankus. To paties, beje, jis tikisi ir iš tavęs.

27. Šiek tiek netvarkingas vyras – labiau atsipalaidavęs ir tolerantiškesnis.

28. Jeigu vaikino vonia niekada nematė šepečio, jis – tinginys arba tiesiog dar neišaugęs iš mamytės sūnelio stadijos. Tikrai norėtum pamatyti, kaip atrodo jo patalai?

Ką jis žiūri per TV?

29. Vieną situacijų komediją keičia kita? Humorą vaikinas pasitelkia norėdamas sušvelninti stresą. Tai – geras ženklas: tokie kaip jis nekaupia pykčio ir retai praranda savitvardą. Tačiau gali kilti problemų, kai norėsi rimtai su juo pasikalbėti: kuo labiau stengsiesi, tuo smarkiau jis išsisukinės.

30. Detektyvinių filmų gerbėjas, dievinantis šaudo gaudo gėris laimi tipo serialus, yra analitiškas ir rūpestingas. Jis didžiuojasi savo gebėjimu spręsti problemas ir visada ištiesia pagalbos ranką, kai to reikia.

Jis kairiarankis?

Dauguma vyrų – dešiniarankiai.

31. Jei jis vis dėlto kairiarankis, vadinasi, linkęs į meną: kūrybingumą lemiantis dešinysis jo smegenų pusrutulis yra aktyvesnis.

Kokie jo apatiniai?

32. Prigludusias baltas trumpikes renkasi tie, kurie didžiuojasi savo brangenybėmis ir savo gebėjimais jomis naudotis. Kuo labiau apatiniai aptempti, tuo labiau vaikinas trokšta pademonstruoti savo seksualinius įgūdžius. Ir, deja, tuo mažiau rūpinasi tavo poreikiais.

33. Vyrams, teikiantiems pirmenybę laisviems apatiniams, tave patenkinti daug svarbiau nei pasipuikuoti savo seksualiniais gebėjimais.

34. Jei vaikinas mėgsta vaikščioti be apatinių, jis jaučiasi laisvas ir myli savo kūną.

Kokia jo šukuosena?

35. Vaikinas, kuris atrodo kaip iš šampūno reklamos, regis, didelis egocentrikas. Jis labai savimi pasitiki ir yra ne itin empatiškas. Vyrai nuostabiais plaukais įpratę, kad jais žavėtųsi, ir labai nemėgsta kritikos. Jie pratę gauti tai, ko nori ir kada nori.

36. Jeigu vaikino plaukai išretėję, ego taip pat stipriai sumažėjęs. Antra vertus, jis jautresnis ir įsiklauso į kitus.

Kaip jis mylisi?

37. Greitukų mėgėjai dažniausiai atkakliai siekia tikslo. Ir yra savanaudiški. Beje, ne tik lovoje.

38. Jei vyras yra švelnus ir gali valandų valandas ieškoti tavo karštųjų vietų, vadinasi, jis nori tapti tau artimas visais lygmenimis. Jis geba laisvai bendrauti ir už miegamojo durų.

Kelintas jis vaikas šeimoje?

39. Vyriausias vaikas dažniausiai yra atsakingas ir iniciatyvus.

40. Jaunėlis – kūrybingas ir šiek tiek maištingas.

41. Vidurinis – jautrios sielos, jam reikia daug dėmesio.

Kaip jis su tavimi bendrauja viešumoje?

42. Jeigu nuo tavęs neatlimpa, vadinasi, arba džiaugiasi, kad tu su juo, arba demonstruoja, kad priklausai jam. Abiem atvejais tai yra nesaugumo ženklas. Kita vertus, nuolatiniai jo prisilietimai liudija, kad esate artimi.

43. Vyras, kuris viešumoje vengia bet kokio jūsų kūnų kontakto, nėra tikras dėl savo jausmų tau.

Katras iš judviejų dažniausiai vairuojate?

44. Vaikinas, kuris prisiartinęs prie automobilio nepuola į vairuotojo sėdynę, dažniausiai mielai leidžia merginai valdyti ir santykius.

45. Netgi tavo automobilyje vairą užgrobiantis vyras geriausiu atveju yra šiek tiek senamadiškas, blogiausiu – kontroliavimo maniakas.

Kiek dėmesio jis skiria savo išvaizdai?

46. Vaikinas, nužvelgiantis save kiekviename jo kelyje pasitaikančiame veidrodyje, – akivaizdus pasipūtėlis. Jis mano, kad sėkmę garantuoja gebėjimas tinkamai save pateikti. 47. Ne toks ryškus vaikinas galbūt nepuoselėja didelių ambicijų, tačiau su juo lengviau užmegzti emocinį ryšį. Vidus jam rūpi labiau nei išorė.

Ar jis žiūri tau į akis?

48. Vaikinas, per pokalbį vengiantis akių kontakto, gali būti nepatikimas. Arba pernelyg drovus ir užsikompleksavęs.

49. Jeigu jis tave kiaurai veria akimis, turbūt testuoja, ar išties esi jo verta. Arba bando perprasti tavo nuomonę apie jį.

50. Padūmavęs žvilgsnis išduoda, kad jis dėl tavęs pametęs galvą. Arba jis ką tik ko nors vartojo.

Kaip jis kalba?

51. Jei nesustodamas – yra spontaniškas ir labai energingas, tačiau truputėlį egocentriškas. Šis greitakalbis taip stengiasi padaryti įspūdį, kad nė nebekreipia dėmesio į pašnekovą.

52. Lėtakalbis mėgsta žaisti saugiai. Neskuba, apgalvoja ne tik kiekvieną žodį, bet ir kiekvieną savo veiksmą. Nesitikėk iš jo didelių staigmenų, bet gali būti rami: jis sako tai, ką iš tiesų mano.

P. S. Deja, yra dalykų, kuriuos tau atskleis tik laikas.

1. Ar jis bus tau ištikimas?

2. Ar jis tikrai patikimas, visada tesi duotus pažadus?

3. Ar jis smulkmeniškas? Beje, smulkmenos, kurios šiandien tau atrodo nereikšmingos ar netgi mielos, ilgainiui gali pradėti erzinti!

4. Ar jo nepersekioja skaudi vaikystės patirtis? Kai kuriuos skaudžius dalykus – smurtą, tėvų skyrybas ar artimųjų netektį – jo sąmonė gali būti nugrūdusi taip giliai, kad gali praeiti dešimtmečiai, kol tai iškils į paviršių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis