Ko geriau nedaryti, jei nenori, kad JIS tave paliktų

Gali netikėti horoskopais, tačiau į vyro Zodiako ženklą dėmesį vis dėlto atkreipk! Zodiako ženklas atskleis tam tikrus jo charakterio bruožus ir padės suprasti, ko geriau nedaryti, jei nenori jo prarasti.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS – AVINAS

Avinas agresyvus, linkęs dominuoti ir siaubingai pavydus. Nori su juo išsiskirti? Duok jam aiškiai suprasti, kad tu nesileisi kontroliuojama ir gyvensi tik pagal savo taisykles, o jo patarimai tau visiškai nereikalingi. Jis turi jausti, kad aplink tave sukasi aibė gerbėjų ir kad jų tarpe jis tikrai nėra pirmoje vietoje. Skirk jam pasimatymus, o po to atšaukinėk dėl „svarbių reikalų“. Jei pagal tokį scenarijų Avinas iš pavydo tavęs neužmuš, tai iš tavo gyvenimo dings tikrai ir gana greitai.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - JAUTIS

Skaudžiausia Jaučio vieta – jo vyriškumo kritika. Kritikuok jį kiekviename žingsnyje, išvadink nevykėliu, skųskis, kad viską turi atlikti pati. Norėdama paskubinti įvykių eigą, pademonstruok visišką savo beskonybę: renkis nutįsusiais megztiniais, apsmukusiomis kelnėmis, o jam užsiminus apie seksą, nutaisyk tokią veido išraišką, lyg ką tik netyčia būtum suvalgiusi tarakoną. Tokioje aplinkoje Jautis ilgai neištvers ir išeis ganytis kitur.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - DVYNYS

Šiuo atveju viskas labai paprasta. Dvyniai patys yra nepastovūs jausmų srityje ir linkę dažnai susižavėti, tad jiems nieko nereiškia eilinį kartą nusižiūrėti kitą ir tave labai greitai pamiršti. Jeigu nenori laukti, kol situacija išsispręs savaime, tiesiog pradėk niurzgėti ir reikšti savo nepasitenkinimą dėl menkiausio mažmožio. Kelk jam reikalavimus ir versk juos nedelsiant vykdyti. Gyvenimu besidžiaugiantis ir laisvę mylintis Dvynys ilgai nelaukęs dings iš tavo akiračio.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - VĖŽYS

Su Vėžiu vienareikšmiškai gali kilti problemų. Jei Vėžys myli (arba galvoja, kad myli, o iš tiesų tik prisirišo prie tavęs), atsikratyti jo bus sunku. Būk valdinga, dominuok, viską planuok už jį, neklausdama jo nuomonės ir pastoviai jį kritikuok. Vėžiui svarbiausia – namai ir šeima, tad pasistenk kuo mažiau jam asocijuotis su šiomis sąvokomis. Į namus grįžk vėlai, o kartais ir visai negrįžk, parsivesk namo abejotinos reputacijos kompanijų, neskirk dėmesio namų ruošai. Visa tai Vėžys kentės ilgai, bet kada nors jo kantrybė vis tik išseks.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - LIŪTAS

Norint priversti Liūtą greitai pašokti ant visų keturių kojų, pakanka būti šiek tiek arogantiškesnei ir egoistiškesnei už jį bei suabejoti jo karališkomis savybėmis. Pasakok jam apie savo buvusiuosius su visomis smulkmenomis, pavardindama jų teigiamas savybes, padūsaudama, lyg darydama užuominą, kad būtum visai nieko prieš atnaujinti ankstesnius santykius. Nepagarbos savo atžvilgiu Liūtas nepakęs ir garsiai užriaumojęs pradings savo džiunglėse.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - MERGELĖ

Suerzinti Mergelę nesunku. Įsijausk į mergužėlės blondinės intelektu vaidmenį, būk vulgari, naudok daug kosmetikos ir Mergelė labai greitai apsispręs nutraukti šį svaiginantį romaną.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - SVARSTYKLĖS

Kiekvieną iš kantrybės gali išvesti nuolat girdimas nepasitenkinimas, tačiau kai kurie į tai reaguoja ypatingai jautriai. Prie tokių priskiriamos Svarstyklės. Tegu jis sužino koks sunkus tavo gyvenimas ir kiek tu prisikentėjai. Negana to, pradėk iš jo skolintis pinigų ir neatiduok, atplėšinėk jo laiškus ir skaityk SMS žinutes, rauskis po jo asmeninius daiktus. Ir jei Svarstyklės užklups tave tai darant, tolimesniam jūsų bendravimui neliks jokių šansų.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - SKORPIONAS

Nutraukti santykius su Skorpionu gali būti nesaugu, juk apie Skorpiono pavydo ir savininkiškumo jausmus sklando legendos. Todėl svarbiausia šiame reikale – ramybė, kantrybė, apdairumas ir atsargumas. Nevesk jo iš kantrybės, o tiesiog nukreipk jo dėmesį nuo savęs. Su viskuo sutik, tačiau lik nuošalyje, būk bejausmė, nerodyk absoliučiai jokios iniciatyvos. Labai greitai Skorpionas, nepakenkdamas tau, pasišalins kitos aukos link.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - ŠAULYS

Užbaigti romaną su Šauliu galima lengvai ir neskausmingai, nes Šaulys, vos pastebėjęs, kad meilės traukinys sumažino greitį, pats patrauks už stop rankenėlės. Įvykių katalizatoriumi gali tapti pastovus pašaipių juokelių laidymas jo atžvilgiu, ironizavimas. Šaipykis iš jo planų ir idealų, vos pradėjus jam apie ką nors svajoti, tuoj pat nuleisk jį ant žemės. Nerodyk jokio susidomėjimo nei jo hobiu, nei jo mylimu šunimi. Ir to visiškai pakaks.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - OŽIARAGIS

Liūdna žinia ta, kad jei jau Ožiaragis išsirinko tave savo širdies dama, tai taip lengvai nepaleis. Jis gali labai ilgai kentėti, tačiau vieną skaudamą vietą jis vis tik turi, kuomet tuoj pat gali į viską spjauti ir numoti ranka. Tapk lakstūne, švaistūne, taškyk pinigus į visas puses, ypač visokiems nereikalingiems ir nepraktiškiems daiktams. Apsipirkinėdama su juo, dažnai pamiršk savo piniginę namie ir pastatyk jį į nepatogią padėtį, priversdama apmokėti sąskaitas. Tampyk jį po kavines ir naktinius klubus, o vos ten nuėjusi, kas kartą dink jam iš akiračio pusvalandžiui ar dar ilgiau. Matydama jį pablyškusį iš pasiutimo, pasiaiškink, kad užtrukai, nes sutikai savo buvusįjį ir judu labai mielai pabendravote. Bendraudama neleisk Ožiaragiui net burnos praverti, o pati taukšk visokius niekus neužsičiaupdama. Vos pabandžius jam paprieštarauti, išvadink jį baisiu nuoboda, kokio dar gyvenime nesi sutikusi.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - VANDENIS

Geriausias receptas, norint išsiskirti su Vandeniu – užversti jį begale pareigų ir kabinėtis prie jo dėl kiekvienos smulkmenos. Jeigu jis pabandys pajuokauti, nužvelk jį kuo rimčiausia veido išraiška ir toliau griaužk bei mokyk gyventi. Nutrauk bet kokią visuomeninę veiklą: vietoj to, kad kartu su Vandeniu išsiruoštum pas draugus ar šiaip į klubą, tu pasilik namuose, apsisiausk senu, keptų bulvyčių kvapo prisigėrusiu chalatu ir susidomėjusi pasinerk į serialo namų šeimininkėms žiūrėjimą per TV. Visais įmanomais būdais trukdyk Vandeniui susitikinėti su draugais, argumentuodama tuo, kad jis per mažai dėmesio skiria tau, o tu taip nori būti su juo. Kai dėl tavęs jis galiausiai ryšis tokiai aukai, surenk jam patį nuobodžiausią gyvenime vakarą. Gali būti tikra – tokio pasityčiojimo Vandenis ilgai neištvers ir nusiplaus anglišku stiliumi, tai yra net neatsisveikinęs.

Kas pastūmės jį link skyrybų, jei JIS - ŽUVIS

Išsiskirti su Žuvimis labai lengva. Nežiūrint į tai, kad emocionaliai Žuvys yra labai prieraišios, vis dėlto jos - visiškai nereiklios ir nemoka tvirtai eiti užsibrėžto tikslo link. Taigi tau nusprendus išsiskirti, atkaklios kovos iš jo pusės laukti nereikėtų. Tačiau, norėdama pagreitinti įvykius, prikaišiok jam jo silpnumą, neryžtingumą, minkštumą, o jam užsiminus apie kažkokias teises, pašiepk jo emocijas ir jausmus. Jo dirglumas augs su kiekvienu akimirksniu ir galiausiai tavo Žuviukas išplauks į kokį nors kitą tvenkinį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis