Moterų bruožai, labiausiai erzinantys vyrus (1)

Niršti, kai mylimasis it pašėlęs junginėja radijo stotis ar nuolat palieka nenuleistą tualeto dangtį? Mes irgi geros! Moterims taip pat nestinga bruožų, kurie erzina vyrus. Štai kokį jų sąrašėlį sudarė apklausą atlikę vieno danų laikraščio žurnalistai.

Isteriškumas. Nesibaigiantys skandalai, pykčio protrūkiai be jokios svarbios priežasties – tai iš proto veda net 40 proc. apklaustų vyrų.

Valdingumas. 12 proc. vyrų negali pakęsti, kai moterys nuolat nurodinėja, ką, su kuo ir kaip jie turi daryti.

Netvarka vonios kambaryje. Palik ramybėje tas jo kojines. Geriau susirink plaukus iš vonios ir panaudotas makiažo valymo servetėles. Taip mano 11 proc. vyrų.

Plepumas. Jos kalba su visais apie viską visur. Net tada, kai mylisi ar žiūri įdomų filmą. Tai erzina 8 proc. vyrų.

Daiktų kaupimas. 7 proc. vyrų nervina, kad namie pilna nereikalingų daiktų: nenaudojamos kosmetikos, apdulkėjusių vazelių, suvenyrų, minkštų žaislų ir t.t.

Plaukai ant kūno. Depiliuotis reikia ne tik kojas ir pažastis. Nesutvarkyta bikinio zona, ūseliai, pernelyg plaukuotos rankos nepatinka 6 proc. vyrų.

Kūno puošyba. 6 proc. vyrų negali pakęsti, kai moterys į įvairias kūno vietas prisiveria auskarų, kai pasidaro tatuiruočių ir nesėkmingų plastinių operacijų.

Apsipirkinėjimas. 3 proc. vyrų nepatinka, kai jų draugės į parduotuves tempiasi ir juos.

Nemokėjimas elgtis su technika. Moterys, kurios prastai vairuoja, nesugeba įjungti vaizdo grotuvo ar naudotis kompiuteriu, nervina 2 proc. vyrų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis