Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Pasikvėpinus kvepalais „1 Million“ arba „Lady Million“ gyvenimas tampa nuostabus vienu pirštų spragtelėjimu. Kvepalai „Invictus“ ir „Olympéa“ perpasakoja legendą apie herojų ir deivę. Tuo tarpu naujausi kvepalai „XS“ įkūnija ribų peržengimą. 1993 m. pristatyti kvepalai „XS“ atvėrė kelią jokių tabu nevaržomiems seksualiniams troškimams. Po to pasirodė roko žvaigždės svajonė – kvepalai „Black XS“. Šiais metais pristatomi vyriški kvepalai „Pure XS“ skelbia sekso ar, greičiau, erotiškumo eros sugrįžimą, nepaisantį jokių ribų, kaip ir įprasta šiam prekių ženklui.

Pamirškite visas ribas

Dviguba nuodėmė. Kvepalai „Pure XS“ yra ribų nepaisymo išraiška, nenusakomas ir tikslus svajonės įkūnijimas. Svajonė, įkūnyta pernelyg tobulo ir tobulai nepadoraus vyro, nepasiekiamo ir be galo seksualaus bei aistringo turtų paveldėtojo.

Šių kvepalų aromatas perteikia kilmingo ir seksualiai pavergiančio vyro asmenybės dvilypumą. Šiam vyrui būdinga mandagumo ir bebaimiškumo, amoralumo ir dorumo sintezė traukia tarsi magnetas. Kvepalų pavadinimas byloja apie aromato įkūnijamas priešingybes. Žodyje „Pure“ užkoduotas grynai vyriškas grožis arba aistra ir erotiškumas. „XS“ byloja apie šių kvepalų herojaus seksualumą bei ribų nepaisymą, jo sukeliamą atoveiksmį ir aromatą, spinduliuojantį tiek gaivą, tiek karštį.

Kilmingumu alsuojantis flakonas

Siekdamas išreikšti išsvajotą erotiškumą flakono dizaineris pasitelkė išraiškingą stilizuotą santūrumą, perteikiantį ir ribų nepaisymui būdingą gyvuliškumą, ir tyrumą. Šį dvilypumą įtvirtiną masyvus pagrindas. Storo stiklo flakonas žavi skulptūriška forma, primenančia kultinį žiebtuvėlį. Flakonui atidaryti tereikia žaismingo vyriško pirštų spragtelėjimo. Lenktas juodas žvilgus dangtelis ir aštrios briaunos. Persipinančios aiškios ir grakščios linijos įkūnija dviprasmiškumą. Vaiskus stiklo spindesys perteikia nakties atmosferą.


Žaismingas mėlynos spalvos perėjimas – nuo paties tamsiausio iki žalsvai melsvo atspalvio – veikia hipnotizuojamai. Aukso raidėmis parašytas pavadinimas traukia akį, o liepsnos spalva puikiai paryškina mėlynumą, kuri atspindi karališką kilmę.

Karščio prisotintas rytietiškas aromatas

Sukurti kvepalų „Pure XS“ aromatą Paco Rabanne patikėjo dviem talentingoms kompanijos IFF parfumerėms – kvepalų „Lady Million“ kūrėjai Anne Flipo ir Caroline Dumur. Jos turėjo sukurti aromatą, kuris perteiktų aistros keliamą odos drebulį ir nuo patiriamo malonumo ją užliejantį karštį. Karšto drebulio idėja paskatino parfumeres sukurti aromato kompoziciją, kurią sudaro du kontrastingi ir kartu derantys akordai – dviejų priešybių susiliejimas. Aromatas taip pat turėjo sužadinti visus pojūčius. Ne tik kvapo, bet ir skonio bei lytėjimo – tarsi juslių žabangai.

Ryškus, kaip magnetas traukiantis gaivus rytietiškas kvepalų „Pure XS“ aromatas – tai nuolatinė šalčio ir karščio, švelnumo ir stiprumo žaismė. Du aštrūs pojūčiai, traukiantys ir mėgdžiojantys vienas kitą. Pirmasis ribų peržengimas – veržlus gaivos gūsis. Šios erotinės preliudijos metu juslės pašėlsta ir gumurys ima dilgčioti nuo kone ledinio imbierų kvapo perdozavimo. Sultingas, skanus, geliantis, afrodiziakiškas.

Metas nuodėmei

Erotiškas antrasis aromato pliūpsnis – sodrus augalų syvų ir itin vyriškas čiobrelių kvapas. Antrasis ribų peržengimas ir dvigubas nusižengimas moralės normoms – liepsnojantis seksualumas. Cinamonas suteikia pikantiška akcentą, kad burnoje išsiskirtų seilės. Pikantiška nuodėmė! Ją lydi stipri vanilės ir odos, likerio bei muskuso kvapo banga. Saldus gyvuliškumas. Galiausiai užlieja pulsuojanti miros kvapo skleidžiama cukrumi pasaldinta šiluma. Karščiu liepsnojančios odos pojūtis prieš pakintant būsenai. Ir greitai apimantis troškimas mėgautis iš naujo.

Gaivus, spinduliuojantis karščiu ir kerintis rytietiškas aromatas. Grynas ribų nepaisymas.

Norėtum vieną padovanoti savo mylimajam? Dalyvauk COSMOPOLITAN konkurse ČIA ir laimėk!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis