Smulkmenos, kurios padės geriau pažinti vyrą

Jis vis piešia širdelę? Nuolat kremta šokoladą? Mėgsta žodelius “cool” ar “super”? Pasirodo, visa tai turi prasmę! Vaikinus ištyrinėti galima ne tik pasitelkus būrį psichoterapeutų. Išvardyti faktai palyginti linksmi, bet taip pat grįsti moksliniais tyrimais. Atidžiai žvelk į savo vaikiną – ir išvysi tikrąjį jo veidą.

Elektroninis rašytojas. Vaikinas užverčia tave laiškais? Žvilgtelėk į jo elektroninio pašto adresą žinovės akimis.

Vardo bei pavardės improvizacijos. Sąžiningo, rimto, praktiško vaikino bruožai. Jeigu jis rašo laiškus iš elektroninio darbo pašto, vadinasi, neturi ko slėpti nei nuo tavęs, nei nuo kitų. Rašantysis laiškus tik iš asmeninio pašto yra palyginti uždaras tipas, darbo metu nemėgsta nė minutės atsipūsti. Jis tik skambina ir niekada nerašo laiškų? Greičiau atsiliepk!

Skaičių derinys. Atskleidžia santūrumą, spaudžiamas emocijas, ypač viešumoje. Net jei vaikinas rašo labai trumpus, konkrečius laiškus, nekritikuok jo. Svarbu, kad iš viso rašo.

Abrakadabra ir sunkiai įsimenami žodžiai. Juos renkasi paslaptingos asmenybės, eterio šiukšlintojai. Tikėtina, tavo paštą toks vaikinas užvers reklama, bet ne meilės laiškais.

Žodeliai super, cool. Išduoda problemas dėl savivertės. Įsitikink, ar vaikinas tave tinkamai vertina ir brangina.

Indeksas ir namų adresas. Tai bent! Iš vyruko atkeliavo tikras popierinis laiškas? Jo autorius – švelnus, romantiškas, mėgsta originalumą.

Keli portreto akcentai. Daugelis žmonių per pokalbį ką nors piešia, brūkšniuoja. Pažiūrėjusi, ką popieriaus lape raito vaikinas, suvoksi, ir ką jis jaučia.

Žmogiukai arba namukai. Jų piešėjas jaučiasi vienišas, nori atkreipti dėmesį. Tarsi netyčia paklausk, kuo vardu žmogiukai, arba ko nors apie namo stogo konstrukciją.

Kryžiukai. Išduoda kaltės jausmą. Tačiau neskubėk dėti kryžiuko ties santykiais su vaikinu – jis nuoširdžiai gailisi.

Šachmatų laukai arba tinklelis. Vaikinas pateko į sudėtingą padėtį, iš kurios bando bent mintimis išsikapanoti.

Bičių koriai arba kas nors panašaus į juos. Reiškia harmonijos siekį. Tikėtina, vaikinas nori šeimos, apie ją galvoja, tačiau garsiai apie tai dar neprabilo.

Spiralės ir ratai. Jis pavargo nuo kalbų ir pokalbių, reikia pereiti prie veiksmų.

Gėlės. Vaikinui su tavimi labai gera.

Širdis. Jis trokšta pažinti pasaulį. Tegul pradeda nuo tavęs.

Skonio reikalas. Ką valgai, tas ir esi – šiuo posakiu dažnai žongliruoja mityba besirūpinantys žmonės. Tavo vaikinas jam gal ir nepritartų, bet vis dėlto pasidomėk, ką jis mėgsta labiausiai.

Jis – desertų mėgėjas. Saldėsius dievina emocionalūs, save bei aplinką analizuoti linkę vaikinai. Gerai nusiteikęs smaližius merginą šaukia mažute, o kai supyksta, ji dažniausiai virsta kankintoja.

Jo pagrindinis užkandis – šokoladas. Vyrukui aiškiai trūksta malonumo hormono serotonino. Šokolado rūšis taip pat svarbi: kartųjį šokoladą renkasi lyderiai, pieninį – ne itin bendraujantys vienišiai.

Jis negali gyventi be kepsnių. Greta tavęs – realistas, beje, valdingo būdo. Kartkartėmis pavaišink jį namie pačirškintu kepsniu, ir niekada nesipyksite. Jis su tavimi mielai pasidalys finansine gerove, tokie vaikinai toli eina – juk reikia užsidirbti jautienos kepsniui...

Jis kemša mėsainius, keptos bulvytės – geriausias desertas. Šio vaikino nepiktina greitojo maisto restoranai, jis dažnai juose lankosi. Miklus, energingas, nesunkiai persijungia nuo darbo prie darbo. Visada juda. Tikriausia kartais prabėgdamas pro virtuvę nučiumpa indelį užpilamos avižinės košės ar sumuštinį.

Jis dievina pieną, jogurtus, kefyrą. Dėmesingas, globėjiškas vaikinas. Tau pasisekė dvigubai, nes ruošti vakarienės jam nereikia – pakanka stiklinės kefyro. Toks tipas nekenčia vienatvės, svajoja apie didelę šeimą, myli vaikus, šunis ir kates. Tik katei namie niekada neliks šlakelio pieno.

Jis pirmenybę teikia aštriems patiekalams. Temperamentingas, pavydus, trokšta patirti daugybę nuotykių. O kokiam dar įmanoma būti, kai viduje siaučia meilės ir aitriųjų paprikų gaisras?

Jis negali be vaisių. Juos renkasi energingi, darbštūs žmonės. Vaisiai – išskirtinis kūrybingų, jautrių vaikinų maistas. Su merginomis jie pernelyg kuklūs, kartais varžosi.

Jis – ne žvejys, bet žuvį mėgsta. Ramus, patikimas, nors ne itin kalbus. Įgijo filosofinės ramybės žiūrėdamas į karpį baltajame padaže ant būsimos anytos stalo.

Apie maisto pomėgius ir seksą. Populiari viena teorija, leidžianti iš maisto spręsti apie vyrų seksualumą. Jeigu ja tikėtume, gurmanai – palyginti konservatyvūs lovoje. Nors restorane jie reikalauja sraigių medaus padaže ir geriausio vyno, lovoje pripažįsta tik Šaukštų arba Misionieriaus pozas. Tiesa, seksologai su šia teorija griežtai nesutinka.

Šaltas apskaičiavimas. Pasiūlyk jam ledų. Neblogas testas, tik ledus jis turi išsirinkti pats.

Vaisinis šerbetas. Jis nori gauti viską ir iškart – pavyzdžiui, antrą porciją.

Karamelinio kremo (creme brulee) ledai. Prieš tave – gurmanas (pažiūrėk, gal ne tik maisto klausimais išrankus?).

Tradicinis plombyras. Jis vilioja šeimos vertybių šalininką, stabilų, nuoseklų vaikiną.

Šokoladinis ledų batonėlis. Tokį įprastai renkasi jaunas, koja kojon su laiku žengiantis, gal net jį lenkiantis žmogus. Tikriausia jo mėgstamų ledų porcijos nuotrauka socialiniuose tinkluose jau surinko dešimtis komentarų.

O kokios formos ledų porcija? Ragelį išsirinks vaikinas, manantis, kad yra labai žavus, stiklinės formos – santūrus, o ledus ant pagaliuko – tas, kuris dažniau nei kiti nervinasi ir netramdo emocijų.

O kaip vaikinas juos valgo? Jeigu laižo iš apačios į viršų, susidūrei su palyginti sudėtinga, nenuspėjama asmenybe. Arba... ledai pradėjo greitai tirpti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis