Atkreipk dėmesį į savo vyro miego pozą - tai daug ką apie jį pasako

Žmogaus būdą, pomėgius ir net slaptus troškimus išduoda ne tik akys, mimika ar gestai. Sužinok apie mylimąjį daugiau paanalizavusi jo mėgstamiausią miego pozą.

Veidu žemyn

Jo būdo išklotinė. Šiam vyrui patinka kontroliuoti ir valdyti padėtį. Tas noras niekur nedingsta net užmigus. Pažiūrėk, kaip mylimasis uždengia lovą kūnu – taip, kad užimtų kuo daugiau erdvės. Vadinasi, per miegus nesąmoningai siekia ją valdyti. Dar viena jo savybė – stipri valia. Tokie vyrai dažniausia būna susikaupę ir atkakliai siekia tikslų.

Jo sekso išklotinė. Ant pilvo įsitaisęs vyras intymiais klausimais dažniausia būna itin tradicinių pažiūrų. Jei jau ras pozą, kuri tinka ir tau, ir jam, laikysis jos įsikibęs ilgai bei nuobodžiai. Jei norėsi pokyčių, pačiai teks juos ir inicijuoti – arba pasiūlyti, arba tiesiog imtis konkrečių veiksmų.

Ant nugaros

Jo būdo išklotinė. Ši pasauliui atvira poza išduoda, kad šalia tavęs parpia ne tik optimistas, bet ir šiaip saugiai besijaučiantis žmogus. Jis nebijo atidengti jautrių bei pažeidžiamų kūno vietų. Taip jo pasąmonė siunčia signalą: tai itin stipriai savimi pasitikintis vaikinas. Atkreipk dėmesį, kaip jis laiko rankas. Jei virš galvos (tai vadinama karaliaus poza), vadinasi, yra linkęs į tuščiagarbystę. Vis dėlto paprastai ant nugaros miega tie, kuriems be galo patinka bendrauti ir nuolat būti dėmesio centru. Tas noras atsiskleidžia ir miegant, mat tokia poza sakyte sako: “Pažiūrėkit į mane!”

Jo sekso išklotinė. Pasiruošk intensyvioms, energingoms sesijoms, kur nestigs Šuniuko ir Misionieriaus pozų. Šiam vyrui patinka vadovauti. Tau lieka tik mėgautis.

Be vietos

Jo būdo išklotinė. Be abejo, žmonės miegodami vartosi, dauguma – maždaug apie 35 kartus per miego sesiją. Tačiau jei tavo partneris nestygsta vietoje kiaurą naktį, vadinasi, jį kankina stresas. Kai jaučiame nerimą, smegenys išskiria hormonų, kurie ir miegant neleidžia nusiraminti, skatina norą kovoti. Paprastai šis nerimas ilgainiui praeina, tačiau jei vaikinas šitaip malasi jau senokai, patark jam pasportuoti. Fizinė veikla padės kūnui kovoti su stresu, atsipalaiduoti.

Jo sekso išklotinė. Moterys su stresu paprastai susidoroja valgydamos saldumynų. Vyrai dažniausia pasitelkia seksą. Tiksliau, jie arba nori juo užsiimti, užsiimti ir dar kartą užsiimti, arba tampa išvis jam abejingi. Jei tavasis priklauso pirmajai kategorijai, rinkitės greituką – vaikinas gali nesugebėti atsipalaiduoti per ilgą sekso maratoną. Jei sekso šiuo metu jam nereikia, pakentėk, neversk jo į lovą – mygdama mylėtis gali sukelti jam dar didesnį stresą. Verčiau palepink jį atpalaiduojamuoju masažu.

Ant šono

Jo būdo išklotinė. Viena labiausiai paplitusių miego pozų. Taip dažniausia ilsisi atsipalaidavę vyrai, su kuriais visiškai nesudėtinga greitai rasti kompromisą. Tai – pati lanksčiausia iš visų įmanomų pozų. Šiems žmonėms nesvarbu, ar jie miega ant kairio, ar ant dešinio šono. Tuo tarpu kitos miego pozos kur kas stabilesnės – žmonės jas keičia rečiau. Jei vaikinas sulenkia kelius lyg riesdamasis į embriono pozą, tai rodo, kad jis – jautruolis, kuriam reikia paramos, supratimo. Mat mes nesąmoningai taip susisukame, kai norime nusiraminti.

Jo sekso išklotinė. Padidėjusio emocingumo asmenybė. Jam patinka neskubrios glamonės, kai galima mėgautis procesu. Neprašausi pamaloninusi jį glostymais bei ilgais, aistringais bučiniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis