Taip jis dar nesimylėjo!

Ne, nesitikėk, kad atskleisime slaptą alchemijos formulę ar pateiksime ypatingų gimnastikos pratimų. Kad taptum geidžiamiausia vyro fantazija, tau tik reikia žinoti vieną paprastą paslaptį: seksas, tūnantis jo erotiškiausiose fantazijose, yra tai, apie ką jis visada svajoja, tačiau niekada nesitiki šių minčių įgyvendinti.

Sekso ekspertų teigimu, visiškai normalu, kad tavasis meilės subjektas nedrįs lengvai atsiskleisti, nors tokių fantazijų turės ne vieną ir ne dvi. Nepulk jo kaltinti neatvirumu – tai visiškai normalu, ir čia paaiškinsime, kodėl vyrai nėra linkę dalintis svajomis net su geriausiais draugais.

Jeigu mintis, kaitinančias vyro galvą, paverstum realiais veiksmais lovoje, neabejotinai taptum mažų mažiausiai jo sekso deive. Deja, minčių skaityti nemokame nei mes, nei, ko gero, tu. Tačiau mes galime pasidalinti patarimais, kaip išpešti iš vyro laukinės aistros kupinas mintis ir priversti aiktelėti iš malonumo.

Atspėk jo troškimus

Vyrų fantazijos yra linkusios atsirasti iš realių vaizdinių: iš tokių, kuriuos jis kažkada matė, regėjo ir slapta perkėlė į savo vaizduotę. Ir visai nesvarbu, ar tai bus gatvėje aistringai klubais vingiuojanti mergina, ar seksualiausia visų laikų aktorė. Šie išoriniai geismo stiprikliai, matyti filme ar regėti realiame gyvenime, audrina vyro vaizduotę ir padeda jam susikurti mini sekso scenarijų, neretai naudojamą tenkinant savo aistras. 

Kad mylimojo scenarijų perkeltum į realų gyvenimą, tau tereikia žinoti jo tylos priežastis bei būdus, kaip ištirpdyti ledus. 

Jis nežino, kaip prašyti. Jau minėjome, kad vaikinai, skirtingai nei merginos, nėra linkę dalintis sekso paslaptimis su draugais: užuot kalbėję, jie verčiau tiesiog užsiima seksu. „Gera lovoje“, – informatyviausia frazė, kurią draugams jis pasakytų apie tave. 

Stebėdama vyro reakciją į tam tikrus veiksmus ar žodžius, gali lengviau numanyti, kokie slapti troškimai kutena jo kūną. Pavyzdžiui, įsijausk į vadovaujamą vaidmenį ir sekso metu pririšk mylimąjį prie lovos – jeigu raukysis, jam, ko gero, nepatinka, kad vadovauji tu. Tuomet keisk taktiką ir virsk švelnia būtybe. 

Jeigu mylimasis vis tiek į tavo pasikeitusius veiksmus lovoje atsako ne itin emocingai, išbandyk tokį triuką: jausmingai skaityk erotinę knygą vis suaimanuodama jausmingąjį Ooo tose scenose, su kuriomis tu sieji jo karštas svajones. Tokį pat triuką gali naudoti ir žiūrėdama jaudinamą filmą, tik visais atvejais stebėk mylimojo reakciją į scenas, apie kurias įtari jį slapta fantazuojant. 

Atsimink, kad vyrai visada linkę pasakyti, kas jų tikrai nejaudina, taigi jeigu tavasis į jausmingąjį Ooo reaguoja rodydamas bent menkiausią susidomėjimą, valio – tu eini teisingu keliu.

Jis bijo likti nesuprastas. Galvodami apie savo fantazijas, vyrai dažai bijo būti apšaukti ištvirkėliais. Parodyk jam, kad tavo galvoje sukasi ne mažiau karštos mintys: vaizdžiai ir emocingai papasakok jam savo pastarąjį erotinį sapną ar kažkada filme matytą audringą meilės sceną. Ir pridurk: „Išbandyčiau tai vien todėl, kad patirčiau šį jausmą...“ Mylimasis bus labiau linkęs dalintis savo fantazijomis, jeigu žinos, kad esi liberalesnių pažiūrų, nei jam atrodo.

Gali griebtis ir kitokios taktikos: paklausk jo, ar tiesa, jog vyrai (įvardink jo mėgstamiausią herojų) dažnai įsiaudrina nuo ...(fantazijos, kuri tavo mylimajam turėtų patikti). Teigiamas atsakymas bus puiki preliudija jūsų meilės scenos perkėlimui iš svajonių į realybę – sveikiname, tu jau visai arti jo slapčiausių minčių įgyvendinimo! 

Jeigu mylimasis ir šiuo atveju reaguos neigiamai, sušuk: „Velniava, o aš maniau, kad būtų visai smagu! O kas tau būtų erotiška?“ Svarbu, kad užduotum klausimą, provokuojantį atvirą dialogą: taip paskatinsi vaikiną atsiverti ir atskleisti troškimus. 

Jeigu atviras pokalbis vis dėlto neįvyktų, imkis jausmų taktikos, kuri turėtų gelbėti daugeliu situacijų. Tiesiog nuoširdžiai primink mylimajam, kaip stipriai jį myli ir kiek daug esi pasirengusi padaryti, kad įgyvendintum slapčiausius jo norus. 

Įgyvendink jo fantazijas

Pateikiame dažniausių vyrų fantazijų sąrašą, kuris pravers tuo atveju, jei vaikinas net ir priremtas prie sienos tyli it vandens į burną prisisėmęs. 

Jis nori sekso trise (63 % vyrų). Nesigąsdink – greičiausiai trečiojo asmens į jūsų bendrą lovą atsivesti jis neketina. Sekso ekspertų teigimu, ši fantazija dažniausiai būna susijusi ne su pačiu sekso procesu, o su atskiromis jaudinamomis detalėmis. Taigi jeigu mylimąjį labiausiai kaitina dviejų seksualių merginų vaizdas, dažniau mylėkitės priešais veidrodį – taip jis matys tave dvigubai susijaudinusią. 

Jeigu mylimąjį labiau užveda idėja apie malonius pojūčius su dviem merginomis iš karto, mylėdamiesi išjunkite šviesas, arba užrišk jam akis ir paprašyk detaliai papasakoti, ką kiekviena mergina tuo metu turėtų daryti. Stenkis šiuos veiksmus atlikti mylimajam jeigu ne iš karto, tai vieną paskui kitą. 

Jis nori mylėtis viešoje vietoje (50 % vyrų). Tikimybė būti užkluptiems viešumoje jaudina vyrą dar ir dėl to, kad tu jo nori taip stipriai, jog esi pasiryžusi pavojingai rizikuoti. Viešumos iliuziją gali nesunkiai sukurti net ir neiškėlusi kojos į gatvę: praleiskite naktį viešbutyje, esančiame judrioje gatvėje. Mylėdamiesi plačiai atverkite visus kambario langus, palikę tik užtrauktas užuolaidas: gatvės šurmulys ir triukšmas sudarys įspūdį, kad visi jus mato ir girdi. 

Jis nori žaisti pacientą, seselę, trenerį ar šokėją (47 % vyrų). Vyrai tirpsta nuo minties, kad padarytum dėl jų viską, nesvarbu, ar tam prieštarautų tavo tariama profesija, ar moraliniai įsitikinimai. Todėl jis mielai įsijaus į bejėgio paciento vaidmenį ir lauks nemedicininės tavo pagalbos.

Jeigu tau nejauku įsijausti į vaidmenis, apie kuriuos nieko nenutuoki, paprašyk mylimojo pasufleruoti, kaip turėtum elgtis ir kalbėti būdama sesele, šokėja, stiuardese ir panašiai. 

Jis nori tavo agresyvios iniciatyvos (40 % vyrų). Senesniais laikais agresyvus seksas buvo netgi laikomas norma. Aštrių pojūčių troškimas dar ir šiandien glūdi nereto vyro pasąmonėje. Seksualinei agresijai sukurti gali naudoti įvairius botagėlius ir virvutes (žinoma, laikydamasi visų atsargumo reikalavimų) arba sekso metu, užuot kaip įprastai dejavusi „mažuti, man taaaip gera“, išrėkti ką nors šiurkštesnio (tik šiukštu labai baisiai nesiplūsk). Stebėk vaikino reakciją ir pati valdyk situaciją – kad seksualinė agresija būtų jums abiem priimtino lygio.

Jis nori įrašyti jūsų meilės sceną (35 % vyrų). Turint omenyje, kiek vyrų mėgsta žiūrėti erotinius filmus, nebestebina faktas, kad ne vienas ir pats neatsisakytų jame nusifilmuoti. Laimei, vyrus labiau jaudina pats filmavimo procesas, o ne mintis apie juostos platinimą. Norėdama savajam leisti pasijusti kaip tikrai žvaigždei, pasiūlyk priešais pasistatyti filmavimo kamerą, tačiau sutarkite nejungti įrašymo mygtuko. Mylimąjį turėtų įaudrinti vien kameros vaizdas priešais jus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis