Tavo išvaizdos pokyčiai, kurių jis nepastebi

Jeigu vairuoji automobilį, ko gero, esi girdėjusi apie vadinamąjį akląjį tašką – situaciją, kai per šoninius veidrodėlius nematyti visiškai priartėjusio automobilio. Vyras, žiūrėdamas į tave, esančią šalia, irgi ne visada viską pastebi: tie aklieji taškai – tai kai kurie tavo išvaizdos pokyčiai.

Taigi liaukis sielojusis dėl lūžusio nago ar skilinėjančių plaukų galiukų ir skaityk, kokios dar tavo išorės detalės jiems nė motais.

Nagai. Vyrų požiūris į tavo nagus yra toks pat, koks monopolijos – į smulkųjį verslininką: tai tik maža nereikšminga visumos detalė. Vyrai niekada nepastebi nagų, nesvarbu, jie būtų trumpi ar ilgi, lakuoti ar bespalviai, natūralūs ar dirbtiniai. Jie verčiau galvoja: „Kodėl mes turėtume žiūrėti į nagus, kai galime mėgautis didesnėmis tavo kūno dalimis?“

Šiurkščios pėdos. Šveisk pėdas iki aksominio švelnumo – vyrai vis tiek laikosi nuomonės, kad jos tiesiog sukurtos būti šiurkščios.

Celiulitas. Taip, apelsino žievelė tau nemenkai kartina gyvenimą. Tačiau tyrimais įrodyta, kad vyrai celiulito nepastebi. Nei paplūdimyje, nei lovoje, nei tau einant. Niekada.

Triukai su plaukais. Hm... nereikalingose vietose augančius plaukus vyrai tikrai pastebi. Jie taip pat kreipia dėmesį į plaukų spalvą, ilgį ir kartais kvapą (jeigu leidi jiems priglusti arčiau). Tačiau tavo nuogąstavimai dėl skilinėjančių galiukų ar triukai su priauginamomis sruogomis patenka į akląjį tašką.

Putlios lūpos. Rožinės ar kreminės, kvepiančios persikais ar vyšniomis – lūpos bus pastebėtos tik tada, kai jas bučiuos. Ir bus pastebėtos ne todėl, kad atrodo pritrenkiamai, o todėl, kad keistai kvepia ir tepa drabužius. Vadink vyrus neandertaliečiais, bet jiems labiau patinka tavo natūraliai minkštos lūpos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis