Jo lovos kalba

Miegas – saldus dalykas, ypač kai glaudiesi šalia mylimo vaikino. Stebėk jį snaudžiantį ir sužinok tai, ko atsibudęs tau nepasakytų.

Budėjimo režimas. Šis jautruolis miega paviršutiniškai, tarsi nuolat budėtų. Miegant itin reaguoja į pašalinius garsus. Jis taip pat jautriai reaguos ir į tave: paguos, kai liūdėsi, jaukiai įsitaisys su tavimi bet kokio filmo peržiūrai. Nesispyrios netgi žiūrėdamas tave iki ašarų jaudinančias dramas „Brangusis Džonai“ ar „Užrašų knygutė“ Visgi dėl pernelyg didelio vaikino atsargumo lovoje vadžias į rankas turėsi perimti tu. Kitaip tariant – jau repetuok komandas „greičiau – lėčiau – stipriau.“

Ramusis vandenynas. Šis vaikinas lengvai užmiega, jo poilsio netrikdo jokie pašaliniai dirgikliai. Emociškai stabilus ir fiziškai patrauklus – toks šaunuolis yra neprastas pasirinkimas. Neapsimes kurčias, kai norėsi plėtoti temas, susijusias su jūsų santykiais. Ir, dėmesio – padarys viską, kad tik patenkintų tave iki galo, nesvarbu, kaip, kur ir kiek laiko tai užtruks.

Išsiblaškėlis. Šis vaikinas ilgai vartosi lovoje, dažnai keičia miego pozas ir blaško tavo sapnus. Neramus miegas – nepastovaus ir savanaudiško vaikino ženklas. Jo norai, pomėgiai bei nuomonė bus svarbesni nei tavo. Neteisk šio išsiblaškėlio prieš tai su juo nekalbėjusi: jis taip norės padaryti tau įspūdį, kad gavęs pylos stengsis dvigubai ne tik santykiuose, bet ir lovoje.

Plačiai atmerktos akys. Jis užmiega itin sunkiai, nepaleisdamas iš galvos tuzino pašalinių minčių. Šis vaikinas visur trokšta tapti lyderiu, santykiuose – taip pat. Iš prigimties būdamas perfekcionistas, jis užsakys vakarienę geriausiame miesto restorane, niekada nevėluos ir bus itin dėmesingas. Skamba idealiai? Yra ir blogoji pusė: toks karštas vaikinas gali labai greitai perdegti ir ieškoti naujo įkvėpimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis