Ko bijo vyrai?

Pasitikėjimo savimi krizių pasitaiko net didžiausiems kietuoliams. Ir tu, tik tu gali padėti jiems jas įveikti. Dėl ko dažniausia kremtasi mūsų mylimieji?

Dėl gelbėjimosi ratų ant pilvo. Nepamiršk jam žerti komplimentų, bet nepersistenk. Tarkim, kai jis rengsis, nužvelk jį – taip, kad pamatytų tavo susižavėjusį žvilgsnį.

Dėl erekcijos. Maudamasis prezervatyvą vaikinas dažnai netenka erekcijos? Greičiausia dėl to, jog reikia pertraukti veiksmą. Tad kitąsyk iš anksto išimk prezervatyvą iš pakuotės ir padėk šalia drauge su lubrikantu. Kai pamatysi, kad vaikinas jau pasirengęs, išsitepk delną lubrikantu ir stimuliuok varpą tuo pat metu maudama ant jos prezervatyvą. Vėliau paglamonėk liežuviu jo riešutėlius – jei gali, tuo pat metu išlaikydama akių kontaktą.

Dėl penio dydžio. Ne, nereikia į jį kreiptis Jūsų karališkoji didenybe. Pakaks leisti jam suprasti, kad jis tave patenkina. Jei mylimojo gabaritai, deja, išties ne itin įspūdingi, išmėgink šį triuką: kai mylėsitės Šuniukų poza, palenk krūtinę žemyn prie čiužinio. Taip sudarysi statesnį kampą, ir vaikinas galės įsiskverbti giliau bei stimuliuoti tašką G. Jei mylimasis vistiek smarkiai dėl savo mažiuko kompleksuoja, švelniai jį nuramink: užtat jis ne tik greičiau sukietėja, bet ir ilgiau toks išlieka. Ir apskritai moters pasitenkinimas priklauso ne tik nuo dydžio, o nuo visko, kas vyksta lovoje.

Dėl gebėjimų. Ne visada net aistringiausi žaidimai baigiasi didžiojo O fejerverkais. Bet jei nuolat apsimetinėdama dejuosi, mylimojo atžvilgiu elgsiesi negarbingai. Juk taip jis niekada nesužinos, kas tave iš tiesų kaitina. Būtų kur kas geriau, jei paaiškintum, kad jautiesi puikiai, tik šįkart tavo kūnas tiesiog vangiai reaguoja į jo glamones.

Dėl absoliučios lyderystės. Niekada savęs neklausei, kodėl jis taip stengiasi dėl tavęs lovoje, kad nesustodamas gali prakaituoti tris valandas, kol galop krinta iš nuovargio? Manai, tau labai pasisekė? Truputį klysti: vaikinas tiesiog nori būti geriausias meilužis per visą tavo sekso istoriją. Jis trokšta būti būtent tas, kuris pirmas sumąstė tave pabučiuoti kaip tik į tą vietą ar paglamonėti kaip tik taip. Ir jis kankinasi, nes nežino, ar nenuvilia tavo lūkesčių, ar pranoksta ankstesnius partnerius. Leisk jam manyti, kad ir nenuvilia, ir pranoksta. Nejau tau sunku?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis