Kokio filmuko herojus yra tavo vaikinas?

Psichologai išradingi: visokiausių kriterijų sugalvoja žmonėms klasifikuoti! Štai vienas įdomesnių: sužinok, kokį animacinio filmuko herojų primena tavo brangiausiasis ir ką šis pranašumas prognozuoja judviejų santykiams.

Jeigu:
– jis laisvalaikiu paprastai žaidžia žaidimus;
– jam patinka mokslinė fantastika ir fantasy žanras;
– kartais tau atrodo, kad jis taip niekada ir nesubręs;
– jo humoro jausmas primityvokas;
– jis tiesiog nekenčia rutinos;
– jo namuose visiškas jovalas.

Jis – Piteris Penas: „Jis buvo mažas berniukas, ji – suaugusi moteris. Tačiau jis to nepastebėjo, nes pernelyg rūpinosi savimi.“ Tai ryški, drąsi asmenybė, žavus išdykėlis. Be to, protingas ir kilniaširdis. Būdama su juo turi puikią galimybę pasijusti suaugusi ir savarankiška. Pasičiupai įdomų vyruką!

Ką sako psichologai? Piteris Penas bijo būti atstumtas, todėl mieliau gyvena savo pasaulėlyje ir stengiasi nepastebėti nei jį supančio pasaulio, nei juo labiau – jame tvyrančių problemų. Visi esantieji šalia – tik nuotykių šaltinis. Tai, kad rūpiniesi juo ir atiduodi visą širdį, jam beveik nieko nereiškia. Mat šis vyrukas tiki: jei ne tu, visada atsiras kita (kiti), kuri mielai jį globos ir lepins. Tiesą sakant, jis neklysta: prisimink, tarkim, fėją Din Din iš tos pačios pasakos... Visgi nenukabink nosies: net ir šį nesubrendėlį įmanoma įtikinti, jog gyvenimas su tavimi gali būti toks pat įdomus ir nenuobodus kaip tas, kuris egzistuoja tik jo vaizduotėje. Tai – realiausias šansas judviejų santykiams išsaugoti.


Jeigu:

– jis turi begalę draugų;
– jis žavus ir tvarkingas;
– su juo tau dažniausia linksma ir truputį baisu;
– gyvenimas su juo primena begalinę nuotykių ir įdomybių virtinę;
– jo tėvai jį išlepino;
– labiausiai jam nepatinka, kai yra ignoruojamas.

Jis – Karlsonas: „Tu ruošeisi tapti man tikra motina. Tai pradėk veikti!“ Be galo žavus ir nuostabus draugas (tiesa, truputį neatsakingas ir egoistiškas). Jam būdingas nenuginčijamas pranašumas: su juo niekada nebūna liūdna.

Ką sako psichologai? Šiam vyrui nuolat reikia kartoti, koks jis protingas, gražus ir geras. Jam patinka pasilinksminimai, išdaigos. Jis ne visada galvoja apie savo poelgių padarinius, tačiau geba reguliariai išsisukti iš bet kokių nemalonumų – vis dėl to prigimtinio žavesio. Jis puikiai suvokia, jog ant jo, tokio žavuolio, neįmanoma ilgai pykti. Gyvenimas su Karslonu tau bus nuolatinis bėgimas paskui jo linksmybes – net ir kambarius tvarkyti bus nuotykis. Nors ir ne itin produktyvus.


Jeigu:

– laisvalaikį leidžia tik su tavimi;
– mielai skaito instrukcijas, vadovėlius ir knygas iš serijos padėk sau;
– jis neturi daug draugų, bet jie visi pažįstami nuo vaikystės;
– labiausiai jam nepatinka, kai laužomos taisyklės. Bet kokios;
– jo namuose viskas sutvarkyta itin racionaliai;
– tau norėtųsi, kad jis kartais pasilinksmintų, užuot tik aręs kaip jautis.

Jis – Mauglis: „Vilkai – laisva tauta.“ Toks vyras visada žino, ką ir kaip reikia daryti, su juo ramu ir saugu. Jis teisingas, stiprus, kilnus ir protingas. Jo elgesys nuspėjamas, bet tai anaiptol nerodo, kad jam stinga fantazijos ar kūrybingumo.

Ką sako psichologai? Toks tipas retai sužiba kaip intelektualas, tačiau turi susikūręs griežtą vertybių sistemą ir atkakliai jos laikosi. Itin vertina draugystę ir ištikimybę. Tau visiškai nebūtina rūpintis juo, bet būk rami: tavimi jis pasirūpins ir neprašytas. Tik turėk omenyje: jis gyvena pagal savo kartą ir visiems laikams nustatytas taisykles. Jei nori būti su juo, mažų mažiausia reikės su jomis susipažinti. Išmok vieną svarbiausių jo pasaulyje taikomų taisyklių: žmogų apibūdina ne žodžiai, o veiksmai. Priimti tai ne visada taip paprasta, kaip atrodo, bet jei šią užduotį įveiksi, būsi maloniai nustebinta, kaip smarkiai palengvės tavo gyvenimas.


Jeigu:

– jis retkarčiais traukia į keliones – be tavęs;
– laisvalaikį leidžia su tavimi, bet visada užimtas savais reikalais;
– jis turi begalę pažįstamų ir bičiulių, bet beveik neturi draugų;
– kartais tau atrodo, kad jis – genijus;
– net tu ne visada supranti jo humorą;
– tau norėtųsi daugiau jo dėmesio.

Jis – Snusmumrikas: „Gyvenimas tampa kur kas įdomesnis, kai nori turėti daiktų, nešiotis juos. Štai kodėl aš tik žiūriu į daiktus, o kai pajudu iš vietos, nešuosi juos galvoje.“ Jis nuostabus: intelektualas, kūrėjas, mąstytojas, tobulas pašnekovas. Būdama su juo, pati augi ir intelektine, ir dvasine prasme. Jis – asmeninės laisvės gerbėjas, tad ramiai pripažins tavo teisę į asmeninius nuotykius bei nuolat įkvėps leistis į naujus žygdarbius.

Ką sako psichologai? Ne kiekvienas gali suprasti Snusmumriko pasaulį ir jį patį. Kaip ir kiekviena kūrybinga asmenybė, jis lengvai pasiduoda melancholijai – lieka tik su tuo susitaikyti. Svarbiausia – netrukdyti jam, ir jis netrukdys tau. Jeigu tu taip pat vertini asmeninę erdvę –būsite ideali pora. Šis vyras vertins tave, kad esi šalia, bet nesipainioji jam po kojomis. Tačiau jis niekada neleis eiti šalia. Antra vertus, net sekti paskui jį yra be galo įdomu. Toks vyras pirmenybę visada teikia savai kompanijai. Bet jis ne prieš, jei šalia bus kas nors, kas juo žavėsis, su kuo jis jausis dar ypatingesnis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis