Ar tik jis neketina sprukti?

Nutraukti ilgalaikius santykius – vienas sunkiausių ir labiausiai bauginančių sprendimų. Statistikos duomenimis, dažniausiai skyrybų iniciatorėmis tampa merginos. Dažniausiai – bet ne visada. Kartais gali nė nenumanyti, kad mintis tave palikti vaikinui kirba jau seniai.

Stebėk, analizuok ir pasiruošk – kad išgirdus lemtingąją frazę „Mums reikia rimtai pasikalbėti“ mažiau skaudėtų širdį.

Išsiaiškink priežastis
Turi visą teisę žinoti, kodėl jis ketina sprukti. Nepulk jo iškart kaltinti neištikimybe – tai dažniausia klaida, kurią daro tiek vyrai, tiek moterys. Kartais kitos moters egzistavimas gali būti skyrybų priežastis, tačiau dauguma vyrų neigia žaidę dvigubus žaidimus prieš nuspręsdami nutraukti ryšius.

Dažni ir kiti motyvai nutraukti santykius: su tavimi vaikinui nuobodu, nelinksma arba jis tiesiog nenori rimtai įsipareigoti. Suprantama, kad dėsi pastangų norėdama išsaugoti draugystę, tačiau neperlenk lazdos. Gali bandyti įtikinti vaikiną, kad visi nuogąstavimai bei nemalonūs pojūčiai – laikini, tačiau daugeliu atvejų tik gaišinsi jo bei savo laiką ir atidėliosi lemiamą sprendimą.

Perprask jį
Kuo trumpesnis jūsų romanas, tuo paprasčiau atsisveikinti. Nemanyk, kad vaikinui lengva ištarti sudie, jeigu jus siejo ilgalaikis ryšys. Dažnas vaikinas sprendimą nutraukti santykius priima ne spontaniškai: jis, kaip ir tu, ilgai svarsto ir, tikėtina, deda pastangas aistrai pakurstyti.

Prieš apsispręsdamas vaikinas gali klausti ir draugų nuomonės. Tai būna naudinga: jie padeda suvokti, ar jis tiesiog bijo įsipareigojimų, ar priežastys – rimtesnės, ir skyrybos neišvengiamos. Šiuo atveju draugai tikriausia patars, kaip tai kuo švelniau pasakyti tau.

Tvirtai nusprendę nutraukti draugystę, vyrai ilgai gumos netempia. Vis dėlto kai kurie elgiasi ne itin garbingai – svarsto, kada skirtis jiems naudingiausia. Pavyzdžiui, jeigu vaikinas planuoja kelionę į tolimą kraštą be tavęs, tikėtina, kad jūsų santykiai truks lygiai tiek, kiek laiko jam liko iki išvykos.

Stebėk ženklus
Vaikinas gali ir tyčia sukelti konfliktinę situaciją, kad išprovokuotų skyrybas. Sunerimk, jeigu gauni keistą seksualią SMS iš nepažįstamo numerio – tokios ne visada būna siųstos slaptų gerbėjų. Gali būti, kad vaikinas, įsigijęs kitą telefoną, tave tikrina. Atsakiusi į tokią SMS, rizikuoji būti apkaltinta neištikimybe, o tai yra puikus pretekstas skirtis.

Vaikinas taip pat gali priversti tave jį palikti. Pavyzdžiui, sakydamas, kad neturi finansinių galimybių nusivesti tave į restoraną ir atkakliai kartodamas, kad esi verta geresnio, jis nušauna du zuikius tuo pat metu: ir nusikrato skyrybų iniciatoriaus naštos, ir tavo akyse nesugadina, nepaisant nieko, savo šaunaus vyruko įvaizdžio. Bjauresnis būdas sukelti tavo pyktį gali būti jo bandymas atvirai flirtuoti, ar, dar blogiau, permiegoti su jums abiem pažįstama mergina.

Be kita ko, kartais vyrai siunčia netiesioginių ženklų, kad lemtingasis pokalbis apie skyrybas neišvengiamai artėja. Suklusk, jeigu vaikinas vis dažniau elgiasi štai šitaip.

Akių kontaktas. Jo bukas žvilgsnis be jokio susižavėjimo ir vengimas žiūrėti į akis – pirmas signalas, kad kažkas negerai.

Lovos reikalai. Anksčiau jūsų sekso žaidimai buvo verti geriausio filmo scenarijaus? Suklusk, jeigu pastaruoju metu aistrą lovoje kurstai tik tu – vaikinai be svarios priežasties taip greitai neatšąla.

Susitikimai. Vienas susitikimas per savaitę vietoje įprastinių trijų kartais gali būti pateisinamas dideliu vaikino užimtumu. Tačiau jeigu tai tęsiasi jau kurį laiką arba vaikinas mieliau leidžia laisvalaikį su draugais, jis akivaizdžiai vengia tavo draugijos.

Telefonas. Retėjantys trumpi SMS pranešimai ar vengimas atsiliepti į skambučius sufleruoja, kad vaikinas gerai leidžia laiką ir be tavęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis