Kai tavo juokai jam visai nejuokingi

Esama dalykų, kuriais su mylimuoju verčiau nejuokauti. Kitaip gresia didelių nemalonumų. Ne dėl to, kad tavo humoras būtų arkliškas ar bobiškas, – tiesiog į kai kuriuos dalykus vyrai reaguoja jautriau. Tiksliau, itin jautriai. Taigi: kada neleptelėti, ko nereikia?

Jo pomėgiai
Stipriai rizikuoji laidydama sarkastiškas replikas apie krepšininkus, bėgiojančius žaliais triusikėliais (reikėjo bent pasidomėti, ką palaiko tavasis), ar skėlusi juokelį. Vadinti futbolo žaidėjus vieną kamuolį besivaikančiais kvaileliais – taip pat ne geriausia mintis, jeigu vaikinas neatsisako laisvalaikiu bent mėgėjiškai paspardyti kamuolio. 

Jo automobilis
Garsioji aktorė Marlene Dietrich kažkada konstatavo: „Automobiliai – mėgstamiausi suaugusių vyrų žaisliukai“! Nė nemėgink siūlyti parduoti to metalo laužo, svajodama atnaujinti savo garderobą: rizikuoji į laužą būti nurašyta pati. O apranga bus atnaujinta mašinytei – jai juk reikia naujų padangų!

Jo išvaizda
Vyrai nori atrodyti gerai – net jei penkiolika metų vilki tą patį megztinį. Todėl prikąsk liežuvį, nelaidyk juokelių apie jo alaus statinę (oi, pilvą!), šnobelį (oi, nosį!), ar penkis gyvaplaukius (oi, barzdą!). Ir kai kitą kartą jis vėl lįs į tą penkiolikos metų megztinį, neperfrazuok Bridžitos Džouns dienoraščio: mes niekur neisim, jei tu ir toliau rengsiesi kaip Osvencimo auka. Nes tada galėsi eiti kur nori ir kiek tik nori. Viena.

Jo keistenybės
Net pats nekalčiausias juokelis šia tema gali kirsti taip skaudžiai, kad tavo mylimasis pamanys: „Ji iš manęs tyčiojasi.“ Tarkim, jis kalba per miegus. Ir ką? Manai, jam palengvės, jei pasakysi: „Bet tu parpdamas ir mali – visai kaip turgaus boba“? Tikiesi, kad jis dėl to naktimis tylės?!

Jo sveikata
Sunku susilaikyti netarus kelių meilių frazių, kai vaikinas miršta, nes jo temperatūra pasiekė net 37,2 °C. Tačiau kuo ramiau reaguok į mylimojo dejones bei prašymus paduoti stiklinę vandens. Prisimeni Karlsoną – patį sunkiausią ligonį pasaulyje? Įsivaizduok, kad bendrauji su juo, todėl elkis santūriai, motiniškai. Apkabink, paglostyk, pagailėk ir skubiai sulakstyk vaistų. Dar vaisių. Ir dešros. Alaus?!

Jo gražinimasis
Kiekvienas tavo sąmojis smigs į jį skaudžiai kaip strėlė, kai aptiksi jį su agurko griežinėliais ant akių („Vaje, ateiviai puola“). Suprask ir susitaikyk: tau nematant jis ir toliau gvelbs tavo kremą (verčiau neklausk, kurią vietą tepė pačiu brangiausiu), kiš nosį į tavo šampūną ir šiauš plaukus tavo želė.

Jo šykštumas
Pirmiausia skirk vyrišką taupumą nuo šykštumo. Jei tavasis nesupranta, kodėl reikia kloti kelias šimtines už skuduro gabalą, tai toli gražu nereiškia, kad jis yra šykštus. Jis tiesiog taupus! Nes galbūt mielai išleistų tuos pinigus kelionei su tavimi. Todėl nereikia jam net juokais klijuoti „Coliukės“ kurmio etiketės. Kitaip gali netekti ir to pusės grūdo per dieną.

Jo kulinariniai talentai
Ech, kartais taip sudėtinga ramiai reaguoti į apokalipsę virtuvėje: stirtą neplautų indų bei kečupą, neaiškiu būdu užtiškusį net ant lubų. Kentėk, mieloji, nes šiuo atveju tavo tyla gali garantuoti ramų bei ilgą judviejų bendrą gyvenimą! Tokia taktika pravers ir vertinant mylimojo meistravimo ypatumus. Kitaip pora replikų apie kreivai prikaltą lentyną ar girgždančias duris – ir išgirsi: kitąkart kalsi pati, arba: kviesk meistrą ir mokėk pinigus.

Jo atlyginimas
Nesvarbu, kiek vyras uždirba, – jis bent jau norėtų manyti, kad yra šeimos maitintojas. Todėl kasytis liežuvio į jo ne itin gausų laimikį, t.y. algą, nevertėtų. Čia tolygu juoktis iš liūto, kai jo sumedžiota antilopė – vieni kaulai ir oda: rizikuoji išgirsti riaumojimą (geriausiu atveju – urzgimą) ir netenki net to menko laimikio dalies.

Jo draugai
Kaip įspėjo vienas protingas anonimas, mielos merginos, niekada nestokite tarp vyro ir jo draugų – jus, skirtingai nei juos, galima pakeisti masturbacija. Todėl apie vaikino bičiulius verčiau kalbėti kaip ir apie iškeliavusius Anapilin: arba gerai, arba nieko. Net jei labai maga jo geriausią draugą išvadinti šarpėjumi, tiesiog draugą – barsuku, o tolimą bičiulį – buratinu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis