Klausk jo drąsiai!

Tavo klausimai – jo atsakymai!

K: Po ilgų bendravimo metų vaikinas man parašė: „Myliu“. Ar jis gali pavartoti šį žodį netyčia, turėdamas omenyje draugišką meilę? Iki šiol bendraujame tik draugiškai.
A:
Vyrai bendrauja tiesiai šviesiai konkrečiai. Ypač kalbėdami apie ateities planus ir savo jausmus. Išlementi „Myliu“ tūlam įsimylėjeliui reikia savaitės psichologinio pasiruošimo treniruočių, o pasipiršti – apskritai visų metų (ar net daugiau). Tad nenuostabu, kad tą „Myliu“ jis tau pirmiausia parašė, o ne pasakė. Jeigu tu jam nesi abejinga, turi puikią progą atsakyti į jo jausmus. Tik nedaryk to rašinėdama žinutes: griebk jautį už ragų ir pasikalbėk su juo. Nepalik vaikino nežinioje. Net neįsivaizduoji, kiek minčių dabar sukasi jo galvoje, kol tu tyli.

K: Pastebėjau, kad sekso metu vaikinas užsimerkia. Ar jis įsivaizduoja besimylintis su kita mergina?
A: Gal ir taip, gal ir ne – jam į galvą neįlysi. Nors... jei nepainioja tavo vardo su kokiu kitu – tuomet tikrai ne. Gali būti, kad užsimerkęs jis stengiasi atitolinti malonumo viršūnę, o gali būti, kad tiesiog neturi į ką žiūrėti. Jei žūtbūt nori matyti jo atmerktas akis, apsižerk jį Jojikės poza. Ne veltui sakoma, kad vyrai myli akimis – jiems patinka žiūrėti! Kai būsi prieš jį visu gražumu, jis mėgausis vaizdais ir tikrai neužsimerks. Be abejo, žiūrės ne tik tau į akis.

K: Susitikinėju su vaikinu, kuriam patinka nešvankios kalbos sekso metu. Kaip man atsikratyti drovumo ir pačiai nešvankiai prabilti?
A:
Pirmiausia paklausk jo, ar tikrai jis to nori. Nes gali būti, kad išgirdęs iš tavo lūpų riebius keiksmus jis neteks amo. Vartodamas nenormatyvią leksiką jis nurodo, kas sekso metu jį labiausiai įaudrina. Ir greičiausiai nori žinoti, kas įaudrina tave. Todėl jei jis kalba sekso metu, ir tu netylėk. Tik išlik savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis