Klausk jo drąsiai!

Mūsų viešai prisistatyti nenorėjęs vaikinas nusprendė būti su tavimi dar atviresnis – jis atskleidžia savo tapatybę. Tavo širdies nerimo klausimai – Manfredo atsakymai!

K: Kaip elgtis su vaikinu, kuris vieną vakarą tave bučiuoja ir myli, o kitą dieną net į akis nepažiūri? Ir tai kartojasi jau daug laiko. Ir atrodo daugiau niekada niekada nesielgsi taip kvailai kaip praeitą vakarą, bet šast ir vėl padarai tą pačią kvailystę...

A: Stebiuosi kai kurių vyrų išradingumu, kai jiems desperatiškai reikia sekso. Bėda ta, kad kartais mes ir patys patikime tuo melu, o kai ryte hormonų banga atslūgsta ir vėl triumfuoja protas, belieka tik gėdingai slėpti akis. Jei tau tinka santykiai be įsipareigojimų, pasiūlyk jam baigti tas nesąmones apie meilę ir tiesiog susisiekti tuomet, kai abu norėsite sekso. Visgi jeigu nori rimtų santykių, patarčiau ieškoti ir rimto vaikino.

K: Mano vaikinas turi daugybę draugių, ir susitikdamas su jomis, ne visada kartu kviečia ir mane. Ar turėčiau nerimauti?

A: Jei vaikinas tau atvirauja, su kokia mergina ir kur eina, neverta nerimauti. Pradėk nerimauti tuomet, kai įtari, jog vaikinas nuo tavęs kažką slepia. Vyrui būtina moteriška draugija norint išlaikyti gražius santykius su tavimi. Žiūrėk į tas merginas kaip į tavo pagalbininkes, o ne kaip į konkurentes. Dažnai jos atlieka patarėjų vaidmenį tuomet, kai reikia išspręsti tarp jūsų kilusius konfliktus – jos padeda vaikinui suprasti tavo poziciją. Netgi drįsčiau teigti, kad kuo daugiau draugių turi vyras, tuo geriau jis supranta moteris. Taigi tuo mažiau šansų, kad darys kažką tau už nugaros.

K: Eksas pareiškė, kad nutraukdamas mūsų santykius padarė didžiulę klaidą, ir dabar nori mane susigrąžinti. Tačiau tuo pat metu jis susitikinėja su kita mergina. Kaip turėčiau elgtis?

A: Bandymas atkurti subyrėjusius santykius devyniais iš dešimt atvejų baigiasi dar didesniu nusivylimu – būti antrą kart paliktai to paties vaikino yra kur kas skaudžiau. Tavo atvejis yra klasikinis: būdamas su tavimi vaikinas žvalgėsi į šalis ieškodamas gardesnio kąsnelio. Palikęs tave ir peršokęs į kita laivą jis suprato, kad naujoji mergina nėra tokia jau ir gera, taigi dabar vėl bando susigrąžinti tave. Neužmiršk, kad vaikinas nutraukė santykius su tavimi dėl kažkokių konkrečių priežasčių, kurios niekur nedingo. Akivaizdu – dabartinė jo mergina už tave prastesnė. Gali bandyti susigrąžinti santykius, tačiau įvertink riziką, kuomet tokio nepastovaus vaikino akiratyje pasirodys nauja, galbūt geresnė mergina? Ar tikrai nori vėl likti įskaudinta?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis