Instrukcija, kaip demaskuoti lovelasą

Nebūtina pūsti dramblio dėl kiekvieno įdrėskimo ant vaikino kūno (pati juk katę augini), ilgo plauko, prikibusio prie jo švarko rankovės (viešuoju transportu ne tik plikiai važinėja), ar euforiją sukeliančio skambučio (ir tu džiaugtumeisi, jei paskambintų seniai matyta draugė). Dažnai lovelasą demaskuoja kiti ženklai.

Savo mylimojo ištikimybe gali pradėti abejoti tik tada, kai...

...jis nebekreipia dėmesio į SMS

Neginčijamas faktas: vyrų reakcija į SMS prilygsta Pavlovo šuniukų refleksams – jei telefonas pyptelėjo, SMS reikia perskaityti čia ir dabar, juk ten gali būti labai svarbi informacija! Pavyzdžiui, dienos anekdotas. Jeigu pypsėjimus vyras ignoruoja, bet telefono nepaleidžia iš rankų, vadinasi, žino, kas rašo ir ką rašo. Perskaitys tada, kai tu negalėsi matyti jo laimingos šypsenos.

...jo SMS archyvas tuščias

Nemandagu skaityti svetimus laiškus, bet jeigu jau tavo rankose atsidūrė jo telefonas, tai... nesidžiauk pamačiusi užrašą „Pranešimų nėra“. Gali būti, kad jis ištrynė visus flirtus. Taip pat nesidžiauk pastebėjusi, kad jis nuolat skambina kažkokiam Kęstui. Vyrai reikalus geba sutvarkyti vienu dviem skambučiais. O Kęsto vardas gali slėpti Karoliną.

...jo namai tvarkingesni

Panašiai viskas buvo, kai judu pradėjote susitikinėti: tvarkingai paklota lova, išplauti indai, nuleistas unitazo dangtis. Šaunuolis, susitvarkė. Bet vyrai tvarkosi dviem atvejais: kai laukia ypatingo svečio arba kai netvarkos lygis gresia gyvybei.

...pasikeitė jo šukuosena

Kam jis nori patikti? Įtarimai turėtų tavęs neapleisti ir pastebėjus pleiskanų. Svetimos pagalvės sindromas – ne anekdotas, bet realybė. Tik pleiskanų atsiranda ne dėl trynimosi į svetimus patalus – prausimosi svetimu šampūnu. Dar labiau turėtum sunerimti, jei pasikeičia jo apatinė šukuosena: tik –niolikiniai skuta plaukus aplink penį, kad šis atrodytų didesnis. Bet tu juk žinai jo dydį – kam jis nori padaryti įspūdį?

...jis dažniau tau skambina

Jis nė kiek neprieštarauja, jei ilgiau pabūsi su draugėmis, nė neklausia, kieno vyriškas balsas griaudžia fone. Tiesiog pasiteirauja, kur tu, ką veiki ir, svarbiausia, ką planuoji veikti artimiausiu metu. Nes žinodamas šitą informaciją jis gali dėlioti savo planus.

...jo kišenės tuštesnės

Manai, Silvio Berlusconi meilužės būtų prabilusios, jei būtų gavusios, ko nori? Manai, Tigeris Woodsas interviu perkeltine prasme kalbėjo, kad posūkiai į kairę brangiai kainuoja? Nė velnio! Bet ką gali žinoti, gal tikrai vargšelį prispaudė kokia krizė. Arba bėda kitos moters pavidalu.

...jo formos putlesnės

Sakoma, radę porą vyrai aptingsta ir užsiaugina pilvą. Taip, būna tokių. Bet jeigu taviškis visus tuos metus, kai judu kartu, intensyviai sportavo, o dabar staiga ėmė vis labiau panašėti į mielinę bandelę, turėtum sunerimti: gal kokie negalavimai jį kamuoja? Tokie kaip laiko trūkumas, greitas maistas, sėdimas ar gulimas darbas? Tik jie gali kenkti figūrai, jei iš namų mylimasis išlekia su sportiniu krepšiu, o grįžta dar putlesnis.

...mylisi jis fantastiškai

Vis naujos pozos, vis nauja meilės žaidimų atlikimo technika, vis kitokie orgazmai. Vienas iš dviejų: arba jis visą laisvalaikį skiria porno portalų studijoms, arba turi puikią mokytoją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis