Vaikinai – atvirai apie tavo feisbuko profilį

Vos užmezgusi pažintį su simpatingu vaikinu puoli ieškoti jo feisbuke? Vaikinai elgiasi taip pat. Neabejojame – esi žavi ir protinga mergina, tačiau kartais neapgalvotai viešindama nuotraukas ir skelbdama informaciją gali priversti vaikiną bėgti kuo toliau nė neužmezgus realios pažinties.

Paprašėme kelių vaikinų anonimų pasidalinti nuomone, kurie merginų veiksmai feisbuke atkreipia jų dėmesį, o kurie – atstumia. Štai tokias jų pastabas pateikiame. Išvadas darykis pati.

Tavo nuotraukos

Fotografijos iš kelionių, koncertų, linksmų susibūrimų. Kelk tokias nuotraukas drąsiai – vaikinams patinka turiningai laiką leidžiančios merginos. Atrodysi įdomi ir veikli – puiki bičiulė linksmam pasimatymui!

Atostogų nuotraukos iš pajūrio. Tai gardžiausias vaikinų grobis, – ooo taip – jie ne tavo maudymosi kostiumėlio spalvą apžiūrinėja, jie vertina figūros iškilumus ir įdubimus. Nepersistenk keldama pernelyg daug tokių nuotraukų, arba bent jau kelk tas, kuriose pozuoji neprovokuojamai ir neatidengdama visų grožybių.

Pati sau fotografė pūstomis lūpytėmis. Nejaugi esi tokia vieniša, kad niekas kitas negali tavęs nufotografuoti? Priešais veidrodį besistaipanti mergina pūstomis lūpytėmis, ko gero, yra baisiausia, ką galima išvysti feisbuke. Jeigu primygtinai nori viešinti tokias fotografijas, pravartu pasidomėti tam skirtais kitokio pobūdžio pažinčių portalais, besibaigiančiais, pavyzdžiui, xxx.com.

Tavo įrašai

Žodžių trumpiniai, barbarizmai ir daugybė šypsenėlių. Vaikinams nekliudo tokie žodžių trumpiniai kaip omg tol, kol jie supranta sakinio esmę. Kita vertus, jiems maloniau skaityti laišką ar įrašą, kuriam sugaišai šiek tiek daugiau laiko nei rašydama omg kp fajnai wkr buvo :P~ :D :)))***! Pirma, sudarai nuolat iš lietuvių kalbos pamokų bėgančios neraštingos mokinukės įvaizdį. Antra, vaikinus erzina daugybė šypsenėlių ir kitokių neaiškių ženklų. Emocijoms išreikšti pasitelk kiek vaizdingesnius epitetus nei simbolius su skliausteliais ir žvaigždutėmis. Apie keiksmažodžius nė neužsimename – esi išsilavinusi mergina, kuriai nedera naudoti jokių keiksmažodžių, išskyrus rupių miltų atitikmenis.

Tu mano meškiukas, aš tavo katytė. Jeigu labai norisi, meilius žodžius šnabždėk vaikinui į ausį – nerašyk panašių sakinių ant jo ar savo sienos, net ir tuo atveju, jeigu judu sieja artimas ryšys. Puikiai žinai, kad vaikinai nėra tokie atviri kaip tu ir galbūt visai nesididžiuoja tuo, kad penkių šimtų draugų akivaizdoje buvo ką tik pavadinti meškiukais, mažiukais ar asiliukais.

Tu, jis ir jūsų eksai

Tavo eksai. Tokie ekso įspūdžių dalinimaisi su feisbuko auditorija kaip oooh...buvo puiki naktis gali dar labiau aitrinti išsiskyrimo žaizdas, taigi spręsk pati: lengviau užmirši eksą ištrynusi jį ne tik iš savo gyvenimo, bet ir iš feisbuko draugų sąrašo. Nesinaudok feisbuku kaip priemone priminti jam apie tai, ką prarado, ir juo labiau nekelk į profilį graudžių dainų ar liūdnų sentencijų – tai buvusio mylimojo nesugrąžins. Verčiau džiaukis laisve ir kelk fotografijas iš kelionių, koncertų ir linksmų susibūrimų (pirmoje pastraipoje paaiškinome, kodėl tai žavi vaikinus).

Vaikino eksės. Vaikinai nėra linkę palaikyti draugiškų santykių su buvusiomis merginomis – nei virtualioje erdvėje, nei realiame gyvenime. Tie, kurie kaupia ekses feisbuke, neabejotinai seka kiekvieną jų gyvenimo įvykį, atidžiai nagrinėja naujausias nuotraukas ir stebi, kokie vyrukai papildo jų draugų sąrašą. Tuomet lygina save su jais ir atsikvepia lengviau, jeigu jaučiasi gražesni už naujuosius draugus, taip pat jaučiasi nejaukiai, jei koks šaunuolis išraiškingais raumenimis staiga sušmėžuoja eksių feisbuko profilyje.

Vertėtų prisiminti, kad vaikinai feisbuke negirdi tavo malonaus balso ir neužuodžia kvapnių plaukų. Taigi užuot kiurksojusi prie kompiuterio, teik pirmenybę realiam bendravimui. Taip ir klaidingo įspūdžio apie save nesudarysi, ir puikiai praleisi laiką su šauniu vaikinu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis