Vyriškumo mokykla: patarimai tau, mokytojai

Dėl teisybės reikia pasakyti, kad bene kiekvienas skaistuolis prieš pirmąją sueitį su moterimi sekso skonį jau būna pajutęs. Šlapiuose sapnuose. Savo paaugliškose fantazijose. Arba galop su ištikima viso gyvenimo drauge Maryte Kumštelaite.

Tad su moterimi jo laukia ne pirmasis seksas, bet pirmasis suartėjimas, t.y. ne fiziologinis – psichologinis procesas, kuris lemia ir tolesnį vyro seksualinį gyvenimą, ir požiūrį į moteris apskritai.

O dabar įsivaizduok, kad ta pirmoji esi tu! Tu lemsi, koks jis taps: aistringas meilužis, agresyvus patinas ar apskritai bejausmis baobabas. Aišku, tau priimtiniausias pirmasis variantas, todėl būk gera, paklausyk šių patarimų.

Imkis iniciatyvos

Galbūt tau mama, tetos ar vyresnės seserys sakė, kad visur ir visada iniciatyvą turi rodyti vyras. Jos teisios, bet tik iš dalies. Skaistuoliui kraujas taip muša į smegenis ir visus kitus organus, kad jis jau nebegali kontroliuoti judesių. Kad nepridirbtų, ko nereikia, jis galop sustabarėja ir leidžiasi srovės nešamas – kas bus, tas bus. Taigi perimk kontrolę į savo rankas – parodyk jam, kas yra Jojikės poza. Kaip ir žirgus, taip ir skaistuolius iš pradžių reikia gerai išjodinėti.

Skatink, bet ne peik

Kitaip tariant, baksnok pirštu ne į savo partnerio klaidas, bet į tuos poelgius, kurie teikia tau malonumą. Tokie pagyrimai tik paskatins skaistuolį imtis naujų žygdarbių užuot sustabarėjus kaip baobabui.

Nesišaipyk

Juoką gali sukelti bet kas. Pavyzdžiui, į bures panašūs vaikino šeimyniniai apatiniai. Arba į tave nuogą įsistebeilijusio partnerio veido išraiška. Vieniems vaikinams tavo juokas gali sukelti agresiją, kitiems – asocijuotis su gėda, kuri verčia skradžiai žemę prasmegti. Kartu su ja žaibiškai smenga ir vaikino pasitikėjimas savimi. Bet viso to galima išvengti – tik reikia nepaversti kiekvieno tave nusiprunkšti privertusio dalyko pajuokos objektu. Geriau pakreipti padėtį taip, kad juoktumeisi ir tu, ir jis.

Neapsimetinėk

Neapsimesk patyrusi malonumą vien dėl to, kad jam įtiktum. Kariniais terminais kalbant, neskleisk dezinformacijos, kuria vėliau jis vadovausis kurdamas naujas sekso strategijas. Darai meškos paslaugą gal ne pati sau, bet toms, kurioms vėliau tas vaikinas norės parodyti savo meilės meno įgūdžius. Sakai, po tavęs – nors ir tvanas? O ką kalbėsi tada, kai tavo glėbyje atsidurs kurios nors kitos sekso mokytojos dezinformuotas auklėtinis?

Nesitikėk, kad būsi vienintelė

Statistika negailestinga: daugiau nei pusė vaikinų antrąkart nesimyli su savo pirmosiomis partnerėmis. Bet... Vieno sociologinio tyrimo duomenimis, 8 iš 10 vyrų savo pirmąsias sekso partneres puikiausiai prisimena. Ir prisimena jas su visomis smulkmenomis: kuo kvepėjo, ką vilkėjo, kaip į akis žiūrėjo. Nejaugi nenorėtum, kad kas nors visą savo gyvenimą tave su dėkingumu prisimintų kaip pirmąją savo moterį?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis