Vyras prie vairo – tiesa už kampo

Visiškai nesvarbu, kokiu greičiu vaikinas košia gatves. Kur kas įdomiau ir svarbiau, kaip jis tada atrodo ir kaip vairą laiko.

Stebėk vaikino rankas ne tik tada, kai jos tavo klubais slysta, bet ir tada, kai mylimasis savo keturračiu džiaugsmu manevruoja gatvėse. Rankos tau atskleis tai, ką net per nuoširdžiausią pokalbį iš vaikino sunkiai išpeštum!

Jis sėdi atsilošęs, viena ranka apgniaužęs vairą ties viršutinės dalies viduriu. Šiam vaikinui patinka dominuoti. Jo sedėsena rodo, kad jis mėgina užimti kuo daugiau erdvės. O vairavimo būdas liudija, jog vaikinas jaučiasi taip stipriai viską kontroliuojantis, kad nebijo vairuoti net viena ranka.

Jis sėdi tiesiai ir taisyklingai laikydamas abi rankas ant vairo. Jeigu įsivaizduotum laikrodį, vaikino rankos tokiu atveju būtų uždėtos ties 10–a ir 14–a valandomis. Taip vairuoja praktiški vyrukai, kuriems svarbiausia – jaustis patogiai: čia pat turi būti garso signalo, posūkių, šviesų mygtukai – niekada nežinai, kada ko prireiks.

Jis sėdi, tiksliau, jis sudribęs vairuotojo sėdynėje ir laisvai sukalioja vairą viena ranka, ši tarsi ilsisi ties apatinės vairo dalies viduriu. Maištininkas. Kiek spontaniškas žmogus. Kita ranka turi būti laisva – jei sugalvotų įjungti radiją ar grotuvą, pasiimti gėrimo ar šiaip pabarbenti į taktą pirštais sau per koją.

Sėdi tiesiog prisiplojęs prie vairo, rankas ant jo padėjęs ties 11-a ir 13-a valandomis. Taip vairuoja savimi nepasitikintis žmogus. Jis tikrai nesijaučia padėties šeimininkas, todėl ir yra įsitvėręs į vairą. Ties posūkiais prie jo prisispaudžia alkūnėmis? Tik todėl, kad jaustųsi stabiliau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis