Intymūs vyrų melai

Meluoti – negražu, oi, kaip negražu. Vis dėlto kartais būna ganėtinai svarių priežasčių meluoti lovoje. Manai, tik tu moki suvaidinti malonumą nelankiusi aktorystės kursų? Tavo vaikinas – taip pat geras aktorius.

Ne visada jis saldžiai murkia tiesą, kartais – nekaltai meluoja nenorėdamas tavęs įžeisti ir santykiams pakenkti.

Melas Nr. 1: „Man su tavimi gera...“

Tiesa: ...kaip ir su visomis kitomis buvusiomis merginomis.

Kodėl jis meluoja? Žmogus nori pamaloninti tave ir įkvėpti tolesniems intymiems žygdarbiams. Taip kalbantis vyrukas šventai tiki: jis net nemeluoja – tik pagražina realybę.

Ne, rimtai – kodėl meluoja? Logika geležinė, ir su ja nepasiginčysi. Juk kiekvienas vyras žino, kokia stebuklinga komplimento galia. Tik pagirk moters kojas – ir, žiūrėk, ji jau sukinėsis aplink apsitempusi mini sijonu. Tik pasakyk, kad jos prisvilusi kiaušinienė – gurmano svajonė, ir per vakarienę ji tikrai pasistengs palepinti tau skrandį kuo nors ypatinga. Tai kodėl šis priežasties ir padarinio ryšys neturtų veikti lovoje?

Melas Nr. 2: „Mane jaudina, kai tu rėki/draskai nagais man nugarą“

Tiesa: jam patinka tavo aistros proveržiai. Tačiau, pasak vieno anonimu panorusio likti piliečio, „kiekvienas vyras svajoja apie seksą su normalia mergina, bet ne kaukiančia sirena, pranešančia apie ypatingą padėtį.“

Kodėl jis meluoja? Nes nori, kad tu atsipalaiduotum.

Ne, rimtai – kodėl meluoja? Tavo reakcija maloniai nuteikia jo ego. Vargu ar rastum vyrą, kuris nenorėtų dar kartą įsitikinti, koks jis nepakartojamas meilužis. Be to, vaikinas baiminasi: jei paprašys tavęs aprimti lovoje, tu gali pulti į kitą kraštutinumą – apsimesti rąstu be gyvybės ženklų.

Melas Nr. 3: „Aha, puiki poza, gal pabandom?“

Tiesa: palik ramybėje visus tuos jogos asanų lygio raitymusis. Vaikinams patinka, kas paprasta, patogu ir negresia vizitu pas traumatologą.

Kodėl jis meluoja? Greičiausia jam tiesiog nejauku pripažinti, kad Kamasutros ekvilibristinės pozos nepatenka į jo erotinių fantazijų dešimtuką.

Ne, rimtai – kodėl meluoja? Viena vertus, bijo – jei dabar jis atsisakys mėginti tavo pozą, tu kitą kartą sukritikuosi jo pasiūlytąją. Kita vertus, nenori žmogaus gniaužti tavo iniciatyvos. Vertink tai!

Melas Nr. 4: „Tavo krūtys/šlaunys/kitos kūno dalys tobulos“

Tiesa: be abejo, tobulos. Nors tu ir pati puikiai žinai, ko kur trūksta ir kada pastarąjį kartą sportavai.

Kodėl jis meluoja? Todėl, kad tau pasisekė – šalia tavęs džentelmenas, puikiai suvokiantis: lovoje tavimi galima tik žavėtis.

Ne, rimtai – kodėl meluoja? Esi jam beprotiškai patraukli ir žavi. O kūno ypatumai – neatsiejama tavo kerimos asmenybės dalis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis