Vyrų grožio mokykla: ir jie žiūri į veidrodį!

Taip,ir jis kartais pažvelgia į veidrodį. Nes nori tau patikti ne tik dėl proto aštrumo, naujojo automobilio greičio. Padėk jam pelnyti tavo komplimentų!

Visiškai nesiūlome dalytis savo kosmetika su mylimuoju. Atvirkščiai – vyrams sukurta tiek kosmetinių priemonių, kad net tu sutriktum. Sufleruojame, ką jis turėtų išbandyti užuot dejavęs ar slapčia gvelbęs tavo kremus.

Jis sako: „Tiesiog nuostabu – aš jau turiu raukšlių!“
Jam reikia: išmušti iš galvos įsitikinimą, jog raukšlės puošia, ir priversti naudoti senėjimą stabdančią stangrinamąją priemonę. Tegul išbando kosmetinę esenciją su antioksidantų kompleksu.

Jis sako: „Kai nusiskutu, mano veidas dega, net liepsnoja!“
Jam reikia: po skutimosi naudoti stipraus poveikio raminamąją, drėkinamąją ir plaukų augimą lėtinančią priemonę veidui ir kaklui.

Jis sako: „Norėčiau švariau nusiskusti...“
Jam reikia: riebaus skutimosi kremo. Bet kokio, praturtinto aliejais.

Jis sako: „Juk nematyti, jog vakar ne pieną gėriau, ar ne?“
Jam reikia: jei turi laiko rytą – vėsių kompresų, o paskui – intensyvaus poveikio skaistinamosios paakių želė ar kremo, kuris mažintų tinimą bei juodus paakių ratilus. Raminamoji paakių želė akimirksniu drėkins ir vėsins odą, maskuos raukšleles.

Jis sako: „Net jei mano oda atrodys kaip kerpė, į grožio saloną neisiu. Aš – ne boba!“
Jam reikia: paaiškinti, kokios kvailos jo nuostatos. Jei neperkalbėsi, pasiūlyk veido valymą atlikti namie naudojant bet kurį vyrų veido odai skirtą šveitiklį ar skaistinamąją odos kaukę.

Jis sako: „Mano veidas blizga kaip taukuotas!“
Jam reikia: įprasti kasdien naudoti matinį įspūdį teikiančią, odos pH reguliuojančią drėkinamąją priemonę. Geriausiai tiks kasdienio naudojimo stiprios koncentracijos losjonai – jie stangrins, drėkins ir gaivins odą, pagyvins jos spalvą.

Jis sako: „Sumautas reikalas. Vasara praėjo, o aš – baltas kaip sūris!“
Jam reikia: poros malonių procedūrų įtrinant jo kūną (tavo rankomis, aišku) savaiminio įdegio priemone. Lengviausiai į vyrų odą įsigers želė konsistencijos priemonės.

Jis sako: „Praradau uoslę – kad ir kiek kvėpinčiausi, nieko neužuodžiu!“
Jam reikia: suvokti, jog jo kvapas juntamas per kilometrą, ir pagaliau ryžtis pakeisti jau 100 metų naudojamus tuos pačius kvepalus. Ruduo - puikus metas parduotuvėse ieškoti naujausių kvepalų pristatymų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis