Klausk jo drąsiai!

Tradiciškai: tavo klausimai – Manfredo atsakymai.

K: Kodėl kai kurie vyrai nenoriai bendrauja su jaunesnėmis panelėmis? (Panele)

Manfredas: Neparašei, kokį amžiaus skirtumą turi omenyje. Jeigu tu – žymiai jaunesnė, tarkime, tau aštuoniolika, o vaikinui – dvidešimt aštuoneri, tikėtina, kad nesutampa judviejų interesai, požiūris. Vyrukas tiesiog nori išvengti nesusipratimų – vargu, ar judu sukursite gražius ilgalaikius santykius.

Kita vertus, jeigu tarp judviejų – nedidelis amžiaus skirtumas, tiesiog susidūrei su netinkamais vyrukais. Nekreipk į juos dėmesio ir dairykis toliau – jie patys nežino, ką praranda.

K: Ar apsvaigęs nuo alkoholio vyras gali vėliau patirti orgazmą? (E.)

Manfredas: Ne tik gali, bet taip dažniausiai ir nutinka. Nenustebk, jeigu orgazmo jis apskritai nepatirs.

K: Ar nepasirodysiu pernelyg lengvai pasiekiama permiegojusi su vaikinu per antrąjį mudviejų pasimatymą? (Rugilė)

Manfredas: Na, mažai tikėtina, kad mylėsitės tik po vedybų. Nėra griežtai nustatyta, per kelintą pasimatymą galima mylėtis. Daugeliu atvejų viskas priklauso nuo aplinkybių: jeigu primygtinai reikalauji sekso ar atvirai parodai, kaip to nori, vaikinas gali manyti, kad taip elgiesi su visais. Tačiau jeigu subtiliai flirtuosi ir leisi įvykiams klostytis natūraliai, gali mylėtis kad ir per antrąjį pasimatymą. Tik nepulk vaikinui ant kaklo pati – leisk jam tave sugundyti.

K: Ar vaikinai, kurie mylėdamiesi naudoja prezervatyvą, jaučia mažesnį malonumą? (Agneta)

Manfredas: Sakoma: kaip pasiklosi, taip išmiegosi. Jeigu nuo pat draugystės pradžios jo reikalausi turtus slėpti prezervatyvu, vaikinas įpras ir jaus tokį pat malonumą kaip ir mylėdamasis be prezervatyvo. Kita vertus, jeigu tu jam – toli gražu ne pirmoji, ir su visomis eksėmis vaikinas praktikavo natūralesnes apsaugos priemones, tikėtina, kad tavasis eržilas spyriosis ir prunkš išvydęs prezervatyvą. Paaiškink, kaip svarbu saugotis. Ne tik nepageidaujamo nėštumo, bet ir ligų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis