Kaip nepakliūti niekšui į rankas

Jis buvo simpatingas, paslaugus pažįstamas vaikinas, tačiau vos per akimirksnį virto kitu žmogumi – žeminančiu tave ir demonstruojančiu tau savo galią.

Gyvenimo faktai liudija: net lankydama šokių kolektyvą, kur ant parketo sukasi, regis, tik meniškos prigimties sielos, negali pasitikėti vaikinais. Pasaulinės statistikos duomenimis, net 39 proc. prievartautojų – ne bauginamos išvaizdos maniakai, bet merginų bendramoksliai, kolegos, giminaičiai, pelnę jų pasitikėjimą. Deja, nemažai atvejų, kai moterį seksualiai išnaudoja pažįstamas vyras.

Klausi, kuo gali pasitikėti? Pirmiausia – savo galva. Labai sunku vien metus žvilgsnį į vaikiną nuspėti jo ketinimus – verčiau jau apgalvoti, kaip neįkliūti į pavojingas situacijas per pasilinksminimus.

* Apytikriai suplanuok vakarėlio eigą, kad sumažintum rizikos laipsnį: kada atvyksi, kada išvyksi, kur važiuotum, o kur atsisakytum linksmybių tęsinio, su kokia kompanija jaustumeisi saugi.

* Stenkis leisti laiką su sąžiningais bei rūpestingais bičiuliais – tokiais, kurie nepalieka vienas kito net kebliomis situacijomis.

* Gurkšnodama kokteilius atmink, kad vis labiau svaigsti, nebesi tokia apdairi ir protinga, kaip pačiai atrodo.

* Atsisakyk iš matymo pažįstamų vaikinų pasiūlymo pavėžėti namo, nes jų automobilyje dar liko vietos.

* Jei namo grįžti pėstute, rinkis gerai apšviestas gatves. Pajutusi, kad esi sekama, užeik į parduotuvę, degalinę ar kitą veikiančią įstaigą ir paskambink artimiesiems – tegul atvažiuoja tavęs pasiimti.

* Niekada neik pas menkai pažįstamą vaikiną į namus ir neįsileisk jo į savuosius.

Nepuoselėjame vilties tokio pobūdžio patarimais tavęs įbauginti. Dauguma vyrų vis dėlto gerų ketinimų vedami siūlo pagalbą moteriai, niekšų pasitaiko vos vienas kitas, tačiau atsarga gėdos nedaro.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis