Apie meilę spręsk iš vyro veiksmų

Ne žodžiai, o veiksmai atskleidžia tikruosius jausmus. Tad nieko nepadarysi – teks mokytis interpretuoti signalus, kuriuos tau jis nesąmoningai siunčia.

Jis kalba puse lūpų. Tu pirmą kartą karštai jam pareiški, kad myli jį be galo, be krašto, o jis atveblena: „Aš tave irgi“. Tikrai ne to tikėjaisi! Tik nesigraužk – jis juk beveik pataikė, gal tik pasidrovėjo ištarti tą stebuklingąjį žodį „myliu“. Betgi puiku, jog išvis atsakė. Jei ir toliau neatšals, elgsis mandagiai, draugiškai bei lipšniai, ko gero, netrukus sulauksi ir to išsvajotojo visiško širdies atvėrimo.

Jis užverčia tave dovanomis. Kuri gi atsispirtų vaikinui, dovanojančiam milžiniškas rožių puokštes ar prašmatnius auskarus aksomo dėžutėje. Tik neapak! Nors toks dėmesio demonstravimas chrestomatiškai siejamas su amžinu prieraišumu, yra keli dalykai, kurių neturėtum praleisti pro pirštus. Dovanos santykių pradžioje – normalus būdas simpatijoms reikšti. Tačiau laikui bėgant ir santykiams tvirtėjant materialius dėmesio ženklus turėtų keisti drąsiai žodžiais reiškiami jausmai. Jei dovanos nesiliauja, o tu imi nuobodžiauti belaukdama žodžio „myliu“, žinok: jis tik demonstruoja esąs gera partija – tiesiog jam patogu kada tik nori atsidurti tavo lovoje.

Jis dėl tavęs keičia planus. Jis neburbėdamas koreguoja dienotvarkę, kad paimtų iš valyklos tavo drabužius, paruoštų ypatingą vakarienę ar net pavedžiotų tavo šunį? Nuostabu! Toks elgesys aiškiai rodo, jog jis jaučiasi tau emociškai įsipareigojęs. Šie maži, bet nuobodūs darbeliai – tai daugybė mažų meilės žinučių, jam patogiausias būdas deklaruoti savo jausmus. Tau pasisekė: šis vaikinas – išties nuoširdus. Ir jam ypač svarbu suteikti tau kuo daugiau komforto.

Jis prie tavęs glaustosi. Vaikinas nori nuolat tave laikyti už rankos, apipila bučiniais bučinukais... Tai – aiškiausi ženklai, jog įklimpo gražuolėlis iki pat ausų. Jei jis vis šiltai ir meiliai prie tavęs glaustosi, apkabina, vadinasi, yra labai globėjiškas ir noriai demonstruoja, kaip stipriai tavęs trokšta. Žinoma, jei vaikinas čiumpa tave kaip grobį, be jokio subtilumo, tada išvada kita: jis, ko gero, tik taikosi patikrinti tavo lovos tvirtumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis