Vyrų striptizas: karšta pramoga!

Preciziškas menas: gundyti visas merginas taip, kad kiekviena manytų esanti išrinktoji. Taip, kalbame apie vyriškąjį striptizą.

Vyrų striptizas kaip savarankiška pramogų šaka gyvuoja nuo praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio. Iki tol buvo praktikuojamas tik bendras abiejų lyčių šokis, bet ir tas – pogrindiniuose klubuose ir skirtas vien vyrams. Kai kurių šaltinių teigimu, vyrų striptizo ištakos – burleska, teatralizuoti komiški pasirodymai.

Mažiau darbų, daugiau kalbų

Pagrindinis vyrų ir moterų striptizo skirtumas: vyrams svarbiau sukurti atmosferą, nei siūbuoti klubais. Šokančios merginos darbas – gražiai pasisukti, pasilenkti, sužadinti fantazijų. O štai vyrukui teks pasvarstyti, kaip įtikti reikliai žiūrovei: nuogas kūnas merginoms nieko nereiškia, pagrindinis vyrų striptizo akcentas – ryšys, bendravimas. Todėl kai scenoje suskamba „You can leave your hat on“ ir tobulai sudėtas šokėjas nusiplešia marškinėlius, galvoje šmėkšteli vienintelė mintis: „Po velnių, gali likti su kepure, kojinėmis, kelnėmis – tik parodyk, kokia aš geidžiama ir kaip tu dėl manęs stengiesi!“

Kodėl tai traukia?

Dar viena priežastis, dėl kurios mus taip traukia vyrų striptizas, yra pačios gamtos pakuždėta. Per amžius patinai kovoja dėl patelės: gieda giesmes, šoka poravimosi šokius, įrodinėja jėgą bei meistriškumą. Patelė? Stebi ir renkasi. Argi tai neprimena striptizo ritualo?

Vyrų striptizo paklausa susijusi ir su moters vaidmens pokyčiais visuomenėje: mes tapome laisvesnės ir, užuot paklususios primestoms nuostatoms, pačios jas formuojame. Mes tapome tokiomis pat vartotojomis kaip vyrai – apnuogintas priešingos lyties kūnas traukia mus ne ką mažiau.

Kita vertus, eilės į vyrų striptizo pasirodymus – tai -ženklas, kad mums trūksta dėmesio: stiprioji lytis taip paskendusi darbuose, jog neberanda mums laiko, o mes, suprantama, be komplimentų vystame. Ir einame ten, kur nereikia stovėti ant blakstienų, kad patrauktume ir išlaikytume vyro dėmesį.

Striptizo šokėjai mums pataikauja. Jie moka įteigti: mes – karalienės. Mes suvokiame, kad tai – tik žaidimas, bet mielai į jį įsitraukiame, pamiršusios visus rūpesčius atsiduodame emocijoms. Aistringas žvilgsnis, skirtas tik tau, ir nepakartojamai saldus galios jausmas, kai pakviesta seksualaus šokėjo kyli į sceną.

Nusirenginėjimo rekordas

Mokytis, kaip ir mylėti, niekada ne vėlu. Štai, pavyzdžiui, Bernis Barkeris, įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip seniausias pasaulyje striptizo šokėjas, šokti pradėjo sulaukęs šešiasdešimties. Tapti striptizo šokėju jį privertė ne pašaukimas, bet sunki liga – prostatos vėžys. Po operacijos reikėjo reabilitacijos, taigi vyrukas nusprendė nuobodžius fizinius pratimus pakeisti šokiais ir... po kelerių metų jau buvo tituluojamas geidžiamiausiu Majamio šokėju. „Žmonės tiesiog nesuvokia savo galimybių“, – tvirtina B.Barkeris, laimėjęs per trisdešimt striptizo konkursų, kuriuose jam teko rungtis su trigubai jaunesniais konkurentais.

Primename, kad rytoj, rugsėjo 29 dieną, 21 valandą „Forum Palace“ tavęs lauks karšti ir seksualūs CHIPPENDALES vyrukai! Susitinkame rytoj!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis