Paaiškėjo, kodėl taip trauki vyrus per ovuliaciją

Neįtikėtina! Neseniai atliktų tyrimų duomenimis, vyrų kūnai visiškai nepaiso savo šeimininkų norų – į tavo ašaras ir ovuliaciją jie reaguoja skirtingai.

Tavo ašaros žudo jo geismą. Wizmanno mokslo instituto (Izraelis) tyrėjai vienos vyrų grupės paprašė pauostyti moterų ašaras, kurias šios braukė žiūrėdamos liūdną filmą. Aišku, bandomųjų triušių niekas neįspėjo, kokio čia vandenėlio jiems pakišta. Kita vyrų grupė uostė paprastą sūdytą vandenį. Ir še tau, kad nori, – moterų ašaras uosčiusių vyrų smegenų dalis, atsakinga už geismą bei erotinį susijaudinimą, iškart sulėtino veiklą! Kitaip tariant, jei geidi jo glamonių, tramdyk net laimės ašaras.

Kai jis įsiaudrinęs, keičiasi jo prakaito kvapas. Gerai pasportavę vyrai mums dažniausia kvepia nekaip, tačiau sekso metu srūvantis jų prakaitas maloniai kutena nosį ir net kursto geismą. Kodėl? Ogi todėl, kad erotiškai susijaudinusio vyro kūnas išskiria dar ir kitų cheminių medžiagų – taip ir išeina gardus aromatas.

Tavo ovuliacija spirgina jo geismą. Floridos valstijos universiteto mokslininkai atliko įdomų eksperimentą: pateikė vyrams uostyti (ir vėl ta uoslės galia!) moterų marškinėlius, dėvėtus skirtingais menstruacijų ciklo etapais. Pasirodo, mūsų ovuliacija vyrus veikia kaip afrodiziakas: tie, kurie uostė šiuo ciklo periodu dėvėtus marškinėlius, beregint pajuto lytinį geismą kurstančio hormono testosterono antplūdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis