Negaunu dovanų iš meilužio. Ką daryti?

COSMO skaitytojos kartais užduoda pačių netikėčiausių klausimų.

Kuklioji klausia: Ilgiau nei metus susitikinėju su vienu vaikinu – slaptai, nes abu turime antrąsias puses. Žinome, kad tai nėra gerai, bet santykių atsisakyti nei vienas nenorime – mums kartu labai gera. Slaptasis vaikinas rūpinasi manimi, lepina gardžiomis vakarienėmis, tačiau man norisi daugiau – bent jau mažų dovanėlių, kurių niekada nesu gavusi. Nežinau, kaip elgtis: prašyti – nedrąsu, klausti, kodėl niekada nieko man nedovanoja – baisu.

Manfredas: Vadinkime daiktus tikraisiais vardais – negauni dovanų iš meilužio. Taip, tai – didelė problema, juolab kad viena pagrindinių meilužio funkcijų – lepinti moterį dovanomis. Džiaukis, kad negauni dovanų iš meilužio. Juk jos gali sukelti labai daug nepatogumų. Pati pagalvok: dovanas reiktų slėpti nuo vaikino, kurti nebūtas jų atsiradimo istorijas. Ar nepasimesi vieną dieną melo pinklėse?

Gali būti, kad pinigus šis vaikinas išleidžia oficialios mylimosios dovanoms, o tau belieka tenkintis tuo, kas nubyra – vakarienėmis. Siūlau nesitenkinti nei meilės, nei pinigų likučiais – dovanas visuomet maloniau gauti iš vaikino, o ne meilužio.

Kita vertus, jeigu labai norisi dovanų, bet prašyti nedrąsu, imkis iniciatyvos – pati padovanok tam vyrui dovaną. Supratingas meilužis turėtų suvokti, kur link suki.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis