Kaip vyrai švenčia bernvakarius?

Kada nors buvai papuolusi tarp apšilusių vaikinų, kurie prašė pabučiuoti jų draugą – būsimą jaunikį? Dar demonstravo savo kūnus aptemptais betmenų kostiumais (nors labiau priminė boružėlės) ir kaulijo telefono numerio. Tai – bernvakarių liūtai, nuotykių ieškotojai. Vienas bičiulių tuoj iškris iš viengungių klubo, todėl kompanija skuba atsigriebti.

COSMO paprašyti, vaikinai tau kloja, ką mano apie bernvakarius: kodėl juose dalyvauja, o kartais – sprunka lauk.

„Manėme, kad paskutinę viengungišką parą draugas turi praleisti ypatingoje aplinkoje, tad nusitempėme jį į penkių žvaigždučių viešbutį. Apsirikome. Prabanga nedarė įspūdžio nei jam, nei mums. O kai pamatėme, kad viešbučio tarnautoja laikraščius pirma perbraukė laidyne ir tik tada padėjo vestibiulyje, pasijutome it senukai, susirinkę į nuobodybių VIP klubą. Geriau būtume apšnerkštame bare išplempę po vieną kitą bokalą alaus“, – Giedrius, 30 metų.

„Koks vakarėlis be striptizo šokėjos? Tiesa, kai pačiam draugai iškvietė šokėją ir pradėjo filmuoti mano veido išraišką, nekenčiau jų visų“, – Tomas, 24 metų.

„Daug gero alaus! Gerti reikia šnekučiuojantis, kol alus suputos šnervėse. Padauginti griežtai draudžiama, nes mylimoji tokios kiaulystės nedovanos. Bent jau maniškė neatleido“, – Dainius, 34 metų.

„Nereikia versti jaunikio daryti tai, ko jis nenori. Nenorėjau linksmintis su striptizo šokėjomis – draugai ir nevertė. Jie užsakė visą boulingo klubą, kuriame gėrėme, valgėme ir rungtyniavome. Išliko patys geriausi prisiminimai“, – Vincas, 28 metų.

„Bernvakaris – geras būdas pailsėti nuo merginų. Kviesti reikia tik patikimus vyrukus. Esu dalyvavęs vienose nešvankiose viengungio palydose. Kažkoks skystakošis draugas kitą rytą viską išpliurpė draugei, ta atbeldė viską būsimai nuotakai. Koks skandalas kilo...“ – Mariukas, 25 metų.

„Nenorėčiau, kad draugai per bernvakarį elgtųsi su manimi kaip su universiteto fuksu. Esu matęs, kaip bičiuliai kirpo jaunikį rokerio ežiuku, laistė pomidorų padažu, vertė šliaužti šaligatviu, galop užrišę akis paleido į judrią gatvę – neva jis turįs įveikti išbandymų grandinę“, – Gintaras, 26 metų.

„Ar bernvakaryje vyrai mini moterų vardus? Ne, juos domina tik gėrimų pavadinimai“, – Lukas, 24 metų.

„Bernvakario metu išlaužiau priepirčio duris – labai norėjau išeiti. Vėliau bandžiau jas taisyti, rėkavau, kad į akis blizginantys žvejų švyturiai trukdo rasti plaktuką, deja, tai buvo policijos pareigūnai. Po triukšmingo vakarėlio draugai su manimi savaitę nesikalbėjo“, – Tylusis, 26 metų.

„Jeigu 18 valandų vaišinatės, vėliau tikrai gailėsitės, jei ne santuokos, tai savo kepenų. Tačiau paskutinę viengungio dieną dauguma vyrų supranta kaip galą laisvei, todėl įsivaizduoja: galima daryti viską – bus atleista“, – Kastytis, 31 metų.

„Triukšmingas viengungių vakarėlis nėra tyresnis, jei draugai jį organizuoja užsienyje. Tai tiesiog pasiteisinimas esą viskas, ką darai blogai už kelių šimtų kilometrų nuo namų, yra nepakaltinama“, – Evaldas, 28 metų.

„Paskutinę laisvės dieną būtina praleisti su geriausiais draugais. Prisiminti patirtus nuotykius ir drauge pasijuokti iš širdies. Tik apie eks merginas kalbėti neverta, nes iš ryto kankins psichologinės pagirios“, – Justinas, 27 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis