Slaptas susitikimas su kolege – neištikimybė?

Lovelasui nukrypti kairėn nesunku net ir tame pačiame mieste gyvenant kartu su mylimąja. Tą padaryti gyvenant už dviejų tūkstančių kilometrų – juokų darbas tam, kuris nevertina santykių ir trokšta naujų įspūdžių.

Sawlutia klausia: „Turiu ilgametį vaikiną. Atsitiko taip, kad jau kurį laiką bendraujame per atstumą – jis gyvena Anglijoje, aš – Lietuvoje. Bendraujame tik per feisbuką. Mylimasis turi kolegę, kurios elgesys man visuomet kėlė įtarimų. Vieną dieną neiškenčiau ir feisbuke prisijungiau vaikino vardu. Radau jo ir kolegės susirašinėjimo istoriją: ši pasiūlė susitikti, vaikinas paliko savo telefono numerį. Neiškenčiau – vaikinui prisipažinau prisijungusi jo vardu ir mačiusi susirašinėjimo istoriją. Vaikinas sugalvojo pasiteisinimą: numerį esą davęs tik tam, kad toji kolegė atstotų, susitikti nė neketinąs. Netrukus visa susirašinėjimo istorija buvo ištrinta, vaikinas elgėsi lyg nieko nebūtų įvykę. Ką reiškia toks jo elgesys? Ar jis manęs nebemyli? Ar jam tiesiog atsibodau?“

Manfredas: Prisijungimas feisbuke vaikino vardu – ne sveikintinas dalykas. Kita vertus, tavo įtarimai dėl kolegės pasitvirtino. Akivaizdu, kad nepasitiki vaikinu – kitaip nė nebūtų kilusi mintis tikrinti jo asmeninę paskyrą socialiniame tinkle. Atsakyk sau į klausimą: ar tavo nepasitikėjimas sąlygotas tik įtarimais dėl kolegės, ar nuogąstavimų dėl vaikino ištikimybės yra kilę ir anksčiau?

Gali būti, kad tavo vaikinas trokšta naujų įspūdžių, dėmesio ir moteriškos šilumos. Pasiteisinimas esą telefono numerį kolegei parašęs tik tam, kad ši atstotų, yra nieko vertas. Greičiausia jiedu būtų sėkmingai susitikę (o gal ir susitiko), jeigu nebūtum aptikusi susirašinėjimo. Lovelasui nukrypti kairėn nesunku net ir tame pačiame mieste gyvenant kartu su mylimąja. Tą padaryti gyvenant už dviejų tūkstančių kilometrų – juokų darbas tam, kuris nevertina santykių ir trokšta naujų įspūdžių.

Santykiai per atstumą reikalauja labai daug pastangų – išyra net tvirčiausios poros. Jeigu draugystė su šiuo vaikinu tau išties rūpi, apsvarstykite, kaip galėtumėte ją išsaugoti. Vienas geresnių būdų tai padaryti – bendrauti ne tik per feisbuką. Anglija – ne JAV: skrydis lėktuvu į Londoną užtrunka dvi valandas, bilietų kainos irgi nėra labai didelės – tikrai galite susitikti bent kartą per mėnesį. Alternatyva feisbukui – bendravimus skaipu ar „Viber“ programa, kur galite ne tik susirašinėti, bet ir kalbėtis nemokamai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis