4 požymiai, kad jis nori vesti

Ne visai tikslu sakyti, kad egzistuoja tik keturi požymiai, išduodantys vaikino rimtus ketinimus su tavimi gyventi ilgai ir laimingai. Požymių, signalizuojančių, kad jam esi ta vienintelė, gali būti ir daugiau. Taigi vertink situaciją individualiai.

Kita vertus, net 2,5 tūkst. portalo ivillage.com apklausoje dalyvavusių vyrų nurodė bent vieną iš šių priežasčių, kodėl sukūrė šeimą. Taigi jis vedė, nes...

... nusibodo viengungiškas gyvenimas. Daugeliui tiesiog įkyrėjo trankytis po barus, klubus ir sporto arenas.

... pagaliau ėmė uždirbti tiek, kad gali išlaikyti šeimą. Juk daugelis merginų, pamačiusios, kad vaikinas vis dar gyvena iš tėvų kišenės, vargu ar norėtų kalbėti apie rimtus santykius. O ir paties vyro savivertė sparčiai kyla aukštyn, kai jis jaučiasi finansiškai saugus.

... suprato, kaip nuostabu būti tėvu. Kitaip tariant, jie pasijuto sukaupę ganėtinai gyvenimo patirties, kuria norėtų pasidalyti su savo atžalomis. Arba mato, kaip jų vaikystės draugai spindi iš laimės sūpuodami naujagimius.

... pajuto, kad elgiasi kaip sutuoktiniai. Pasiūlęs tavo drabužiams lentyną savo spintoje, vaikinas jaučiasi kaip įsimylėjėlis, tačiau viskas pasikeičia, kai nusprendžia: tau laikas pas jį kraustytis ir susipažinti su tėvais bei giminėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis