Kas gero gali pavykti su blogiuku?

Vaikino galvos ir širdies kiauriai nepermatysi. Kita vertus, tam tikri ženklai gali išduoti, kad jis dar nepasirengęs rimtiems santykiams.

Liepa klausia: „Simpatizuoju universiteto bendrakursiui, tačiau apie jį sklando ne itin geros kalbos: tai jis įsivelia į skandalus, tai praleidžia paskaitas. Nepaisant to šis blogiukas atrodo nuoširdus ir mielas, kai bendrauja su manimi. Kaip žinoti, ar verta investuoti savo laiką ir jausmus į santykius su blogiuku, ar jis dar pakankamai nesuaugęs pradėti rimtos draugystės?“

Manfredas: Sunku situaciją vertinti objektyviai. Suaugusio žmogaus veiksmus dažnai lemia ne amžius, o jo elgesys. Kartais verta klausytis ir šeštojo jausmo, kuždančio, tas vaikinas vertas dėmesio ar ne.

Kita vertus, tam tikri ženklai tikrai gali signalizuoti kaip raudonas pavojaus signalas rimtesniems santykiams. Rašai, kad vaikinas nuolat įsivelia į skandalus ir praleidžia paskaitas. Vadinasi, pati supranti, kad toks elgesys nėra tinkamas. Nebent tau patiktų būti vadinamai to skandalisto mergina. Ne kokia reputacija, ar ne?

Atkreipk dėmesį ir į kitus, atrodytų, niekaip santykių neįtakojančius ženklus. Tarkim, nieko gera nežada vaikinas, važinėjantis visuomeniniu transportu zuikiu. Suaugę žmonės šitaip neturėtų elgtis. Taip pat laikykis nuo šio vaikino atokiau, jeigu svarbiausi jo gyvenimo įvykiai vyksta naktimis: kai nuolatinis lankymasis baruose ir klubuose tampa ne būdu labai retomis progomis tiesiog pasilinksminti, o įprastu gyvenimo ritmu, spruk nuo jo kuo toliau. Pasidomėk, kaip vaikinas leidžia laisvalaikį: ar skiria dėmesio tobulėjimui, sportui, kultūriniams renginiams, ar tiesiog šlaistosi gatvėmis su draugais arba spokso į televizorių, kai už lango pliaupia lietus.

Apskritai patarčiau laikytis auksinės taisyklės parodyk savo draugą, pasakysiu, kas esi tu. Draugai gali nemažai pasufleruoti apie šį vaikiną atskleisdami tokias gerąsias ar blogąsias jo savybes, kurias nuo tavęs jis gali ir slėpti. Jeigu įvertinusi visas aplinkybes nuspręsti suteikti vaikinui šansą, bent jau draugystės pradžioje išlik budri ir neįsimylėk iki ausų. Jei vaikinui pasiseks pelnyti tavo pasitikėjimą, nebekils ir papildomų klausimų, pasirengęs jis rimtiems santykiams ar ne.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis