Ką išduoda vaikino šokių judesiai?

Tyrimų duomenimis, moteris labiau traukia ir žavi tie vyrai, kurie šokdami judina visą kūną. Gaila, šitaip aikštelėje rangosi ne tiek daug stipriosios lyties atstovų.

Dauguma jį ištobulinę vieną judesį ir kitaip pasisukioti nedrįsta. Paprašėme psichologų atskleisti, kiek galima sužinoti apie vaikiną iš jo šokio stiliaus.

Trinu trinu

Kaip tai atrodo? Vaikinas šoka beveik kaip striptizo šokėjas, trindamasis į tave iš nugaros.
Ką tai reiškia? Aistringa asmenybė, puikiai sutarianti su savo seksualumu. Tik vienas bet – savi norai ir aistros jam gali būti svarbiau nei tavosios. Tarkim, jam visiškai nerūpi, ar tas jo trynimasis tau patinka.

Bėgantis žmogus

Kaip tai atrodo? Vaikinas tarsi bėgioja, tik vietoje. Kaip koks MC Hameris.
Ką tai reiškia?
Atsipalaidavęs žmogus, nevertinantis savęs pernelyg rimtai. Su juo bus linksma. Viena problema: humorą jis naudoja ir kaip savigynos priemonę, tad atsivers sunkiai ir tikrai ne bet kam.

Breiko meistras

Kaip tai atrodo? Galėtų eiti į „Lietuvos talentus“. Ten tokių netrūksta.
Ką tai reiškia? Taip, jis tikrai ištroškęs dėmesio. Tas jo begalinis pasipūtimas ir pasitikėjimas savimi gali erzinti. Bet įžvelk ir gerų savybių – toks vaikinas bus spontaniškas, nebijos iššūkių.

Lingu lingu

Kaip tai atrodo? Keistas siūbavimas į šonus, mažai sietinas su ritmu.
Ką tai reiškia? Nesiginčysime – vyrukas aiškiai susikaustęs, kompleksuotas ir veikiausia nuobodokas. Tačiau jis nesiveržia į kitų žmonių erdvę. Vadinasi, yra jautrus, malonus ir dėmesingas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis