nutyli vaikinai?

Vaikinai gali būti tokie pat pastabūs kaip ir merginos. O tyli jie dažniausia ne be priežasties – tiesiog nenori tavęs liūdinti. Bet vieną dieną ir jiems trūksta kantrybė. Iš daugybės patarimų atrinkome tuos, kurie, vaikinų nuomone, privalo pasiekti tavo smegenis. Visiškai draugiškai ir be menkiausio pykčio.

„Mano gera draugė nervinasi, kai mylimasis skelbia jai nekalbadienius. Jeigu vaikinas nekalba, vadinasi, yra labai rimta priežastis. Tylime, kai merginos mus vadina bailiais, neryžtingais, kai priekaištais spaudžia prie sienos. Vaikino tyla gali reikšti nebylią priesaiką sau: daugiau ji manęs neniekins“, – Senis, 34 metų.

„Jaunėlės sesers vaikinas savaitę buvo kažkur pranykęs, o paskui staiga vėl atsirado. Nenoriu jai sakyti, bet esu tikras, jog buvo radęs kitą, galbūt lengviau įviliojamą į lovą. Paskui ta mergina greičiausiai pabėgo, todėl jis puolė naršyti mobilųjį telefoną ieškodamas kitų meilučių numerių. Su tokiais perėjūnais reikia bendrauti griežtai ir visais įmanomais būdais parodyti, kad neketini švaistyti laiko jo laukdama“, – Agnius, 21 metų.

„Vaikinas neišleidžia tavęs pasilinksminti su draugėmis? Tai gali vykti dėl trijų priežasčių: jis savanaudis ir trokšta išskirtinio dėmesio, jis nepasitiki tavimi, jis bijo, kad tavo draugės nepriburtų, koks jis tavęs nevertas mėmė“, – Augis, 23 metų.

„Dingstu, jei merginos pasirodo vulgarios, trimituoja apie savo sekso pergales. Taip pat bėgu nuo pernelyg pudruotų, platesnių nei gyvenimas ir kalbančių garsiau nei aš. Šalinuosi ir tų, kurios bare karasi ant kaklo“, – Jonas, 29 metų.

„Maunu nuo visų, jeigu jų organizme daugiau alkoholio nei kraujo. Girtos merginos – šlykštu“, – Kęstutis, 32 metų.

„Mano tėvas sako: kai esi kvailas, nori maivytis. Ši frazė labai tinka kelioms mano pažįstamoms. Jas sutikęs stengiuosi žaibiškai pasišalinti“, – Virgis, 19 metų.

„Jeigu už sienos gyvena draugai, nelabai protinga atsivesti vaikiną ir su juo pradėti naktinę aimanų sesiją. Geriau abu tyliai kramtytų pagalves“, – Ignas, 23 metų.

„Protingos merginos dažnai pyksta, kodėl vyrai prabėga pro jas ir puola ant spygaujančių kvaišelių. Nematau jokios tragedijos! Juk tai puiki galimybė išvengti visokių donžuanų. Jeigu tie perėjūnai tavęs nekviečia linksmintis, vadinasi, supranta: tolesniems žaidimams nepasirašysi. Jie kabina tik tas, į kurių intymius plotus galima prasibrauti be vargo“, – Arūnas, 26 metų.

„Jei vaikinas per pirmąjį pasimatymą atsisako mokėti už tavo kavą, nieko gera nelauk. Ne, jis nėra šykštus. Tikriausia dažnai vaikšto į pasimatymus, todėl vengia nuolat kratyti savo piniginę“, – Aistis, 28 metų.

„Vyrukas, kritikuojantis visus iš eilės ir nuolat besiteisinantis nepalankiomis aplinkybėmis, yra vaikščiojanti problema. Net vyrai tokių tipų vengia“, – Gintaras, 30 metų.

„Staiga tampu itin paslaugus: nešu krepšius iš parduotuvės, perklijuoju jos kambario apmušalus, perdažau spintą, perstumdau baldus, – žodžiu, atlieku visus vyriškus darbus. Meistro paslaugos – tiesus kelias į merginos širdį“, – Saulius, 26 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis