Kokia apranga žavi vaikinus?

Sakoma, kad merginos puošiasi ne dėl vaikinų – dėl savęs arba dėl kitų merginų. Vis dėlto, netinkamai apsirengusi rizikuoji prašauti pro šalį ir neatkreipti taip trokštamo vaikino dėmesio.

COSMO skaitytoja Agnė klausia: „Kokios merginos labiau patinka vaikinams: mėgstančios klasikinį ar ekstravagantišką stilių? O gal jie labiau žavisi meninės sielos merginomis?“

Manfredas: Vieno atsakymo pateikti negaliu. Kiek vaikinų – tiek skirtingų skonių. Nesvarbu, ar būtum klasikos mėgėja, ar ekstravagantiška rokerė, ar bohemiška mergina, visada patarčiau laikytis vienos taisyklės: renkis (ir elkis) tvarkingai. Nedėvėk dviem dydžiais per mažų drabužių, taip pat venk ir nėščiosios įvaizdžio (kas sumeistravo tas ties juosmeniu nudribusias sukneles?).

Stiliaus ir elegancijos pojūtis vaikinus žavi labiausiai. Kiekvieno vaikino būsi įvertinta teigiamai, jeigu sugebėsi viduryje baltos dienos nekaukšėti senamiesčio grindiniu batais – žudikais ir nevilkėti odinių/ gipiūrinių drabužių. Tokie apdarai skirti vakarui (arba dar geriau – palik juos toms akimirkoms, kai būsite su vaikinu tik dviese).

Apskritai kalbant apie aprangą negalioja taisyklė mažiau yra geriau. T.y. nesistenk vaikino sužavėti trumpais sijonais ir giliomis iškirptėmis (nebent tau norisi patirti vienos nakties nuotykį). Taip pat neapkerėsi vyruko itin ekstravanagtiškais drabužiais (nebent jis būtų Marilynas Mansonas). Meninės sielos merginos žavingos, tačiau dauguma vyrukų į jas žvelgia ne kaip į potencialias merginas, o kaip į mielas drauges.

Išduosiu tau paslaptį – dauguma mano draugų kraustosi iš proto dėl merginų baltais marškinėliais ir seksualiais džinsais. Dar dėl tokių, kurių akys spinduliuoja laimę ir šypsena niekada nedingsta nuo veido. Tiek pakanka, kad atkreiptum vaikino dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis